Connect with us

Transport

Parvlaevade pardapoeteenuse pakkujana jätkab R-Kiosk

OÜ TS Laevad korraldatud pardapoeteenuse pakkuja konkursi võitis AS R-Kiosk Estonia, mis jätkab 1. oktoobrist uue koostöölepingu alusel teenuse osutamist Virtsu–Kuivastu ja Rohuküla–Heltermaa liinidel opereerivatel parvlaevadel.
Ettevõtte juhatuse liikme ja teenindusvaldkonna juhi Pille Kauberi sõnul osutus ASi R-Kiosk Estonia pakkumus parimaks.
AS R-Kiosk Estonia on parvlaevadel olnud TS Laevade koostööpartner 2016. aasta sügisest. Kauber ütles, et tänu eelnevale kogemusele on nad õppinud kliente tundma ja neil on selge visioon, kuidas reisijaid veelgi paremini teenindada.
“Lisaks vastas nende pakkumine hästi konkursi­tingimustes nõutud keskkonnasäästlikkuse printsiibile,” ütles Kauber. Ta tõi näiteks, et kasutama hakatakse Vegware kaubamärki kandvaid nõusid, mis on ökoloogiliselt puhtad ja biolagunevad. Samuti võetakse kasutusele luigemärgist “The Swan” kandvad kohvitopsid, mis tagab selle, et toode on konstrueeritud ja toodetud keskkonnale parimal võimalikul viisil.
AS R-Kiosk Estonia tegevjuhi Tiia Ilvese sõnul saab uuenenud pardapoes olema klientide jaoks kõige meele­pärasem sortiment. Ka on parvlaevareisijatel edaspidi oodata häid pakkumisi nii tähtpäevade kui saarte suursündmuste ajal. Valikusse on lisandumas ka uusi tooteid, kuid kindlasti jäävad sortimenti klientide lemmikud, nagu hot dog ja ahjusoojad pirukad ning kvaliteetsetest kohviubadest kohv.
Ilvese sõnul saab uuenenud pardapoes olema esindatud rohkem kohalike ettevõtjate toodangut, mis aitavad välja tuua saarte eripära: “Nii Hiiumaa, Saaremaa kui Muhumaa tootjatel on võimalus oma toodangut pardapoodidesse müüki pakkuda.”
Uuendusena luuakse OÜ TS Laevad ja ASi R-Kiosk koostöös võimalus teatud toodete eest ette tasuda läbi TS Laevade e-teeninduse, mis tagab kiirema ja sujuvama teeninduse pardapoodides.

Veel lugemist:

Uudised

Hankes ette nähtud nõuete täitmata jätmise tõttu pidi Hiiumaa vald loobuma 154 000 eurost, mis mõeldud tänavavalgustuse uuendamiseks. Tagasinõude põhjustas asjaolu, et Hiiumaa vallavalitsus...

Uudised

Sel suvel Kärdla sadamasse neli konteinerhotelli paigaldanud ettevõtja StayBliss OÜ viib hooned minema, aga lubab kulud sihtasutuselt sisse nõuda. Moodulmajade kohaleveoks, paigaldamiseks, kommunikatsioonide väljaehitamiseks...

Teema

Hiiumaa mesinike seltsis vahetus sel suvel juhatus ning eestvedamise võtsid endi õlule kolm naist, kes tahavad esimese asjana välja selgitada, palju saarel üldse mesinikke...

Arvamus

Dr Helve Kansi vastukaja artiklile “Perearstide erimeelsused varjutavad Hiiumaa tervisekeskuse tulevikku.” (Hiiu Leht, 26.09.2023) On kahetsusväärne, et ajalehe artiklis räägitakse tülist minu ja dr...