Connect with us

Transport

Parvlaev Hiiumaa kutsub külla

OÜ Väinamere Liinid kutsub Hiiumaa kooliekskursioone tutvuma parvlaevaga Hiiumaa, huvilistele teeb laevapere ekskursiooni kaptenisillale ja masinaruumi.
Väinamere Liinide teenindusjuht Anu Hiiuväin rääkis, et eelmisel kevadel õpilasekskursioonidele esmakordselt pakutud võimalust tutvuda põhjalikumalt parvlaeva Hiiumaa eluga, kasutati innukalt. “Kutsume kõiki, kes on sel kevadel või suvel oma klassi või kooliga mereteekonda ette võtmas, tutvuma Hiiumaa pardal laevaeluga veidi teise nurga alt, kui see reisijale tavaliselt paistab,” lausus Hiiuväin.
Kõigil, kel huvi Hiiumaa pardal ekskursiooni teha, palutakse kirjutada oma soov üles (kool, klass grupi suurus, grupijuhi kontakt) ja saata mõned päevad enne sõitu Heltermaa kassasse aadressil heltermaa@laevakompanii.ee.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.