Connect with us

Juhtkiri

Paberleht on nüüd üleni veebis

Piret Eesmaa.
Kui möödunud aasta lõpus uue veebilehega välja tulime ning PDF formaadist loobuda tahtsime, seisime silmitsi murega, et paberlehes oli endiselt materjali, mida veebilehele panna ei saanud – nagu näiteks reklaam ja kuulutused, nende seas leinakuulutused.

Lisaks ütlesid paljud, et neile meeldib endiselt näha lehte lehe kujul, kuigi eelistavad elektroonilist varianti ja seda pakub neile PDF.

Meil on teile kõigile hea uudis – kõik digitellijad, kes on Hiiu Lehe lugejad veebiaadressil www.hiiuleht.ee saavad nüüd seal ka PDF-formaadis paberlehte sirvida. 

Ühe vindi keerasime asjale peale veel sellega, et veebis saab homset lehte lugeda juba täna ehk paberleht läheb PDF-formaadis Hiiu Lehe veebilehele sirvimiseks üles juba ilmumispäeva-eelsel õhtul – teisipäevast lehte saab lugeda esmaspäeval, reedest neljapäeval.

Lisaks päev varasemale ligipääsule paberlehele, kogevad Hiiu Lehe digitellijad Hiiumaa elu ja uudiseid ka läbi rohkemate fotode, pikemate ja põhjalikemate intervjuude ning lugude ja kirjelduste, mis paberlehte lihtsalt ei mahu. Üha enam pakume seal ka videolugusid. Viimastest soovitame näiteks väikest pilguheitu remonditud haiglaruumidesse, Hiiumaa võrkpalliturniiri avamist ning tänasest lehest ka reportaaži jalutuskäigult ratastooliga Kärdla tänavatel. Fotogaleriidest heitke kindlasti pilk Hiiu Kala ja Õlle festivali meeleolule ning imeilusale suvise Hiiumaa päikeseloojangumeeleolule Roograhus või purjedes merele Selver Kärdla Race regati avamiselt Tareste lahel.

Tihti jõuavad veebiuudised lugejani ka kiiremini kui paberlehes, nii et Hiiu Lehe digileht on nüüd mitmel põhjusel veelgi parem kui varem ja pole paremat aega liituda digitellijate ridadega kui praegu, sest alates tänasest lükkame käima kampaania – kui saame 15. septembriks täis 300 digitellijat, anname ühele teist tasuta lugemisõiguse kogu digisisule terveks aastaks!

Tähelepanu, valmis olla, start!

Ühtlasi kutsume üles reklaamikliente end Hiiu Lehes reklaamima, sest nii oled hiidlastele kõige lähemal.

Veel lugemist:

Uudised

Vastvalminud Kõrgessaare kergtee teeb ka kerge kaare teeäärsesse metsa, Viscosa siiditehase veehoidla tammile, kust avaneb kaunis vaade Köönaaugule. Ametlikult kolmapäeval avatava kergliiklustee trassi algse...

Uudised

Täna külastas Hiiumaad NASA astronaut Nicole Aunapu Mann, kelle esivanemad pärit Käina lähedalt Villemi külast. Reis kosmosesse pani teda end koduplaneedil veelgi kodusemalt tundma....

Teema

Kahe saarel tegutseva perearsti vaheline erimeelsus suve alguses vabaks jäänud nimistu asendamise üle on viinud olukorrani, kus tohtreid püüavad lepitada nii vallavalitsus kui ka...

Uudised

Kärdlas peetud keskkonnapäeva raames toimunud metsateemalisel arutelupaneelil osalejad jõudsid ühisele arvamusele, et üks olulisemaid asju metsanduses ja looduskaitses on osapooltevaheline usaldus. Hiiumaa arenduskusekuse korraldatud...