Jälgi meid

SUVI

Oruskoop

Jäär
Kompass võib hakata valesti näitama. Kas viia see remonti? Või minna omadega metsa? See on juba sinu otsustada. Võib-olla metsa minemine aitab ka kompassi ravida.

Sõnn
Kuigi tundub, et suurem möll on nüüd möödas, ära veel liiga rahulikult hinga. Hiiumaa turismihooaeg kestab septembri lõpuni. Praamidest voorib autosid ja nädalavahetused on sündmusterohked.

Kaksikud
Elu on käänuline nagu Rattagu tee. Kurvi taga järgmine kurv. Millal siht sirgemaks saab? Aus vastus on: siis, kui Kõpu poole ära keerad.

Vähk
Jõudsid Kõpu sirgele ja lootsid, et elu läheb nüüd rahulikuks. Kahjuks mitte. Kõpus ootavad Hiiumaa alpid. Tasub mõelda, miks sa üldse nii väga kaugele ette tahad näha.

Lõvi
Elu käib üles alla nagu Rannapaargu külakiik ja see heidutab sind. Tõepoolest, Kassaris ja Hellamaal kiiguvad kiiged teisiti, aga ega lõppkokkuvõttes suurt vahet ei ole. Liikumine on see, mille talumine tuleb ära õppida.

Neitsi
Õied on vaheldunud viljadega, ent kannatust. Täieliku küpsemiseni läheb veel aega. Hoia näpud tegevuses mustikate ja sõstardega.

Kaalud
Kiirustad liigselt ja tahad tagant lükata asju, millest sinu jõud üle ei käi. Keegi ei tule appi ka. Üksildustunne tahab võimust võtta. Selline on lihtsalt tähtede seis.

Skorpion
Sulle võib tunduda, et millimallikaid on meres liiga palju. See on suhteline ja nemad tahavad ka elada. Kellele ei meeldi, ei pea ujuma. Kes tahab ujuda, peab leppima.

Ambur
Põder hüppas teele ja pidid pidurit vajutama. Pole hullu. Peaasi, et kõik terveks jäid. Ootamatusi juhtub. Teinekord on tähtsam mõista, et see polnud sinu süü. Pidurdamine oli hädavajalik.

Kaljukits
Oled kurb. Sind on tabanud suvelõpu melanhoolia. Ära lase sel võimust võtta, sest läbi on tegelikult ainult puhkus. Mõned inimesed töötavad suvi läbi – see ei tähenda, et suve ei oleks. See on usu küsimus. Päikest ju ometi veel jätkub.

Veevalaja
Kipud liigselt pilvedes hõljuma. Unistad arktilisest lõhest. Soe soovitus sulle: lestahooajal söö ikka lesta.

Kalad
Elumeri vahutab kui Kalana rand. Võta aga surfilaud ja õpi lainetel liuglema. Ookeaniäärsetes külades teistmoodi ei saa. Kui hakkab külm, pane kalipso selga.

Reklaam. Lugemise jätkamiseks palun liigu edasi.

Reklaam. Lugemise jätkamiseks palun liigu edasi.NOORSOOTEATER_20_06_27_06

Veel lugemist: