Jälgi meid

SUVI

ORUSKOOP

Jäär
Mure tuleviku pärast tahab võimust võtta. Ei ole veel juhtunud, et muretsemisega asjad paremaks läheksid. Hakka hoopis ettevalmistusi tegema, üllata tulevikku sellega, et oled tema saabumiseks valmis. Ka vanad hiidlased rautasid rege ikka suvel.

Sõnn
Vanad mitte-kohalikud sõbrad ilmuvad välja. Leia nende jaoks aega, sest kes teab, millal tekib sul tahtmine neile külla minna! Suvi ongi selle jaoks, et reisida, nii on nemadki leidnud tee Hiiumaale. Mõnus mõelda, et lähed neile külla mõnel sombusel sügispäeval.

Kaksikud
Mõtle Hiiumaa oravatele: nad on nunnud, pehmed ja musta kasukaga ja nad koguvad talveks igasugu söögikraami. Keeda vaarikamoosi, tee sisse kurke ja korja paar raudrohukimpu ka! Mõnus on süüa talvel pannkooke nagu oravake pähklit!

Vähk
Tunned, et tahaksid minna mõnele laiule ja seal elu üle järele mõelda. Millegipärast on väiksemal saarel lihtsam mõtteid koondada. Hinge on pugenud juba ka väike hirm sügise ees, nuputad, kuidas ikkagi suve­soojust talletada. Tee endale väike fotoalbum suvest!

Lõvi
Oi, kui aktiivseks on elu läinud! Sel nädalal pole tegudel otsa ega äärt. Varahommikust hiliste öö­­tundideni aina rügad asju teha ja vastutust kanda. See on paramatatu periood, aga tähed näitavad, et juba järgmisel nädalal läheb elutempo aeglasemaks.

Neitsi
Mõtled suurtest heinapallidest tee äärtes, et kus on küll need loomad, kes need ära söövad? Või on need ainult selleks, et maja ehitada … Ühesõnaga, oled filosoofilises meeleolus, leiad normaalsete asjade imelisi külgi. Võimalik loomepalang on teel.

Kaalud
Avastad endas jooni, mida sa ise sinna pannud ei ole. Need on sugulaste, kes sel suvel külas käinud, välja toodud küljed, mille suhtes nii kriitiline oled. Seisa hommikuti peegli ees ja korruta endale: mina olen mina olen mina! Ja kingi endale üks hiiumaine naeratus.

Skorpion
Sotsiaalne elu ajab juhtme kokku, pead leidma hetki iseendale. Ütle lihtsalt, et käid kiiresti poes ära, aga tegelikult mine roni Tahkuna tuletorni ja tee endast paar turistipilti. Ka sina väärid lihtsalt suve nautimist Hiiumaal!

Ambur
Ette võib karata täiesti uudne probleem, mis vajab täiesti teistmoodi lähenemist. Mõtle ajale, mil kohvi alles Kärdlasse jõudis ja inimesed sõid kohvipaksu. Praegu tundub see naljakas, aga siis oli kohvi täiesti uus asi ja tuli alles välja mõelda, kuidas kohvijoomine käia võiks.

Kaljukits
Tunned ennast nagu NATO lennuk, mis alatasa Hiiumaa kohal tiire teeb. Tahad, et su lähedastega oleks kõik hästi, püüad neid suunata õiget elu elama. Aga kas just sina ei olnud see, kes aina korrutas, et vabadus on kõige olulisem? Lase neil vahel ka lihtsalt olla.

Veevalaja
Kõik tundub sulle sel nädalal hirmus tõsine. Eriti asjade korraldamine, plaanide pidamine – aga võta lihtsalt asju natukene rahulikumalt! Alati on kõik asjad korda saanud, muretsemine ei tee asju paremaks, seda teavad kõik Kõpu metsade kuklased, kes rahulikult pesi ehitavad.

Kalad
Elu on täiuslik. Isegi, kui leiad vigu, vaata terasemalt – su elu on täiuslik! Tõmba sõõrmetesse adru ja männi­metsa lõhna, kuulata ritsikaid, pista suhu mustikas. Jah, on küll üht-teist, mis võiks parem olla, aga laias plaanis ei ole midagi viga. Jäta see hetk meelde!

Reklaam. Lugemise jätkamiseks palun liigu edasi.

Reklaam. Lugemise jätkamiseks palun liigu edasi.Veskimäe talu lambateraapia

Veel lugemist: