Jälgi meid

TRANSPORT

Lux Express avab ka sel aastal Kärdla liini

KATI KUKK
Valmistudes suviseks bussireiside kõrghooajaks lisab Lux Express alates 16. maist iga nädal uusi väljumisi peamistele põhiliinidele, mis ühendavad pealinna Haapsalu, Pärnu, Võru, Kuressaare ja Kärdlaga.
Alates 16. maist lisab Lux Express uusi väljumisi Tallinn-Haapsalu ja Tallinn-Pärnu ning 20. maist Tallinn-Tartu-Võru liinile. Juunist lisandub väljumisi Tallinn-Pärnu ja Tallinn-Kuressaare liinidele ning taas käivitub suvine Tallinn-Kärdla bussi­liin, mis oli eelmisel aastal reisijate seas väga menukas.
Lux Expressi Eesti ärijuht Ingmar Roos ütles, et ette­võte ei läinud kaasa kiire kütusehinna tõusuga ega tõstnud bussipiletite hinda ja seda hindasid ka reisijad – seda oli näha aprillikuu reisija­numbritest. Roosi sõnul on ettevõtte lähituleviku üks eesmärke tagada nii sise- kui välisliinidel piisav liinimaht, et kõik reisijad saaksid suvisel tipphooajal mugavalt reisida siis, kui see on neile oluline ja vajalik, mitte vastupidi. “Kütusehinna kiirele kasvule vaatamata oleme eesmärgiks võtnud ka meie bussijuhtide palgataseme tõstmise,” lisas Roos.
Tulles vastu reisijate soovile jätkab Lux Express ka sel kevadel ja suvel kõikidel oma liinidel üle kogu Balti regiooni ja Poolas tasuta jalgrattapileti pakkumist.

Toimetaja
HARDA ROOSNA

Veel lugemist:

TRANSPORT

Hiiumaa vallavalitsus kooskõlastas Haapsalu-Käina-Kärdla bussiliini, millel hakkab reisijaid vedama Lux Express. Liiniluba on võetud küll 1. juunist 31. augustini, aga hakkab kehtima 18. juunist....