Jälgi meid

Uudised

Luidja triatloni võit selgus kahe tugeva konkurentsis

Tänavuse, järjekorras juba 22. Luidja triatloni tulemus selgus kahe tugeva võistleja Alari Remmelgu ja Ilmar Kuke konkurentsis, naistest oli kiireim Anni Kingsepp.
Võitja Alari Remmelg ütles, et võistlus oli põnev ja tugevaim konkurent Ilmar Kukk, kellega rattasõidu ajal ülejäänutel eest ära mindi. 300 meetri ujumine meres oli esimene ala ja seal jäi Remmelgu tulemus Kukele pisut alla – ajad vastavalt 8.12 Remmelg ja Kukk 6.43.
“Ujumine on alati kõige keerulisem minu jaoks – kui hästi ei tule välja, siis ei tunne ennast kindlalt, et mis edasi saab,” selgitas Remmelg.
15kilomeetrise rattasõidu lõpuks olid ajad olid üsna võrdsed, Remmelgu summeritud aeg 34.05 ja Kukel 34.12. “Rattasõidul lõpus olin juba liidriga koos ja jooksus ma oma konkurenti niipalju tundsin, et teadsin – olen tast kiirem,” rääkis Remmelg peale autasustamist. Rattasõidul tuli Remmelgule kasuks tagasiteel puhunud tugev vastutuul: “See oli minu trump täna, et ma tagasiteel tugevasti surusin vastutuult.”
3kilomeetrise jooksudistantsi järel oli Alari Remmelgu summeeritud aeg 50.54 ja Ilmar Kuke aeg 52.43. Meestest oli kolmas Markku Leppanen ajaga 56.07.
Remmelg, kes osales Luidja triatlonil neljandat või viiendat korda, on kaasa teinud ka Käina basseini-triatlonil ja ütles, et selline miniformaat talle päris meeldib. Kunagi on ta käinud ka n-ö pikal Kõrvemaa triatlonil, aga selleks et tõsisemalt laga tegeleda, oleks tema sõnul vaja ujumist järgi aidata.
Remmelg tunnustas korraldajaid, kes selliseid spordiüritusi aastaid järjekindlalt teevad: “Müts maha nende ees, kes seda vankrit veavad!”
Naistest kiireim Anni Kingsepp
Naistest oli kiireim Anni Kingsepp koguajaga 1.01.45. Teise koha sai Elina Rant koguajaga 1.02.44 ja kolmas oli Jane Sepp ajaga 1.05.40. Tubli tulemuse tegi ka Triinu Schneider, kelle ajaks kujunes 1.09.26.
Triatloni läbis ka kuus noormeest, esikoha võitus Oskar Orupõld ajaga 58.48. Karl-Vahur Vahemets oli ajaga 1.01.04 teine ja kolmas Oskar Pukk ajaga 1.02.14.
12 mehe seas tegid triatloni läbi ka üks Hiiumaa orienteeruja ja kaks osavallavanemat, Emmaste osavallavanem Hergo Tasuja oli ajaga 1.01.48 seitsmes, orienteeruja Märt Kesküla ajaga 1.02.20 kaheksas ja Käina osavallavanem Omar Jõpiselg ajaga 1.03.19 üheksas.

Veel lugemist:

Uudised

Laupäevasel Luidja triatlonil oli osalejaid 19, eriti tugev konkurents oli meeste arvestuses, kus kevadise Käina basseini­triatloni võitja Ilmar Kukk jäeti neljandaks. Kiireim oli algusest...

Uudised

Laupäeval, mil jooksmiseks olid üsna ekstreemsed tingimused – tuul ja lörtsisadu – teenis hiidlane Anni Kingsepp Haapsalu maratonil 21,1 kilomeetri distantsil ajaga 01:52.00 kolmanda...