Connect with us

Transport

Liikluspiirangud maratoni ajal

Kolmanda rahvusvahelise Hiiumaa jooksumaratoni ajal on laupäeval, 1. juunil Kõpu poolsaarel kiiruspiirang. Kell 12–18 on Kõpu küla ja Jõeranna küla vahelisel maanteelõigul ajutiselt kiirus piiratud 30–50 km/h olenevalt lõigu pikkusest ja iseloomust. Liikluspiirangud puudutavad u 21 km pikkust maanteelõiku Mägipe, Kõpu, Heistesoo, Viita, Viitasoo, Nõmme, Villamaa, Luidja, Paope ja Jõeranna külasid läbival maanteel.
Võistluse ajaks maanteed liiklusele ei suleta, kuid nii autojuhtidel kui jooksjatel tuleb olla väga tähelepanelik kaasliiklejate suhtes. Liiklejatel tuleks nimetatud trassil liiklemisel arvestada mõni lisaminut ajakuluks võrreldes tavapärasega. Jooksjate ees sõidab ohutusauto, mis annab märku autole järgnevatest jooksjatest.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.