Jälgi meid

Transport

Lennuliikluse muudatustest

Lepingujärgne lennuplaan kehtis liinil Tallinn–Kärdla–Tallinn kuni 13. aprillini. Hiiu maavalitsus teatas eile, et 14.–30. aprillini toimib lennuliiklus tavapärase sõiduplaani järgi. 1. maist aga on taas plaanis lennud ka kolmapäeviti-neljapäeviti. Kokku 12 reisi nädalas. Alanud on ka piletimüük sel perioodil toimuvatele lendudele.
Seoses riigipühaga toimub lend erandkorras neljapäeva, 17. aprilli õhtul ning lennud jäävad ära 18. aprilli õhtul ja 19. aprillil.
Kevadpühal, 1. mail toimuvad nii hommikune kui ka õhtune lend.
Hiiu maavalitsuse ja lennufirma Avies leping lennuliini teenindamiseks lõpeb pühapäeval. Ministeerium pikendas lepingut mai alguseni, kuna ministeeriumil pole veel õnnestunud uut vedajat leida. Eelmisele, märtsis korraldatud riigihankele ei laekunud pakkumist kummaltki kvalifitseeritud taotlejalt, ei ASilt Avies ega Leedu päritolu Transaviabaltikalt.
Ministeerium algatas märtsis uue väljakuulutamiseta läbirääkimistega riigihankemenetluse, mille pakkumiste esitamise tähtaeg oli eelmisel nädalal.

Veel lugemist:

Transport

Leedu lennuettevõttel täitus teisipäeval esimene aasta regionaallendude teenindamisel Eestis. Esimene lend, mis taastas lennuühenduse suursaartega, startis mullu 20. juuni varahommikul Tallinnast Kärdlasse. Lennuettevõtte esindaja...