Jälgi meid
Haapsalu KHK bänner 28.05-4.06

ELU

Lastefestival pakkus möllu terveks päevaks

Foto: Maria Mäeots. Võimatu on olla õnnetu, kui sul on õhupall. –Karupoeg Puhh.

Selleaastane lastefestival toimus kirjandusfestivali kõrval ja sellega koos ning muuhulgas rääkisid Pikas Majas lastele kirjutamisest ja lasteraamatutest Leelo Tungal ning Andrus Kivirähk. Samal ajal sai õues võtta osa erinevatest töötubadest, tutvuda noorkotkaste ja kodutütarde tegemistega, vaadata tantsu- ja muusikaetendusi ning võistelda batuudil eri vanusegrupile mõeldud võistlustel.

Veel lugemist:

SPORT

Möödunud nädalavahetusel peeti traditsiooniline tenniseturniir “Wiscosa Hõbekala ja Ölle Kapp”, kus võisteldi kahes tugevusgrupis.

KULTUUR

Hiiumaa kirjandusfestivali viimasel päeval, 7. juunil, avati Sõru vanas kabeliaias, muuseumi vastas, mälestuskivi kirjanik Ain Kalmusele, kodanikunimega Evald Mänd.

GALERIID

Hiiumaa Kirjandusfestivali V peatükil kuulutati välja Nuutri jõe Ööbiku luulekonkursi tulemused.

UUDISED

Kohtla-Nõmmel peetud Eesti meistrivõistlustel 24 tunni ultrajooksus saavutas Hiiumaa esindaja Signe Kerge naiste arvestuses kolmanda koha ning võitis Eesti meistrivõistluste pronksmedali.

Installi Hiiu Leht enda seadmes, et mugavalt olla kursis kõige uuemate uudistega ja saada teavitusi olulistest sündmustest.

Installi
×