Jälgi meid

Uudised

Läänemaa/Hiiumaa U14 ühisvõistkond võitis Kärdlas

TANEL KLEE
FC Hiiumaa U14 noormehed on sel hooajal väljas koos Läänemaa JKga Eesti meistrivõistlustel jalgpallis, moodustades ühisvõistkonna.
Selle koostöö abil on võimalik meie noormeestel mängida maksimaalselt headele tulemustele U14 vanuseklassi II liigas. Ühisvõistkonna kodu­muruks on nii Haapsalu kui Kärdla staadion.
7. augustil toimus Kärdlas järjekordne EMV võistlusmäng, seekord sõitis meile külla Paide Linnameeskonna Järva võistkond. Vastased läksidki peale veerand tundi võistlust juhtima, avavärava lõi Richard Allik. Järgnes viis mänguminutit, kui viigivärava lõi tabloole Karel Aaslepp, millele järgnes Rainer Tikerpuu realiseeritud penalti. Tablool 2:1. Õnnetult kolm minutit hiljem tuli omavärav, mis viis seisu taaskord viiki. Kaua muidugi viigiseis tabelil ei olnud, sest Karel Aaslepp oli taas kord resultatiivne, viies Läänemaa/Hiiumaa ühisvõistkonna juhtima 3:2. Sellega aga mäng ei piirdunud, vaid vastased olid veel kord edukad, realiseerides tabelisse 3:3. Nii mindi ka poolajale. Teine poolaeg nii palju värava­võimalusi kaasa ei toonud, kuid võiduks piisas vaid ühest resultatiivsest väravast, mille meie õnneks Robin Runnel ka lõi. 4:3 võit ja kolm punkti tabelis lisaks.
Treener Tanel Klee ütles, et see oli esimene mäng peale suvepuhkust ja treeningpausi ning seetõttu natukene rabe: “Suutsime tekitada küll palju olukordi, aga paljud neist jäid väravaks löömata, kaasa­arvatud üks penalti. Poisid olid aga tublid ja võitlesid endale võidu välja.”
Läänemaa/Hiiumaa võistkonnas mängisid Hiiumaa poistest Oliver Tikerpuu, Joel Remmelg, Renar Ild, Raiden Õunapuu, Karel Aaslepp, Cristian Hirvelaan ja Rainer Tikerpuu. Lisaks Läänemaa JK poisid Kriim Kannimäe, Lukas Kaup, Drevon Küttim, Kaspar Järvi, Keiro Graf, Robin Runnel, Morten Vaino, Vladislav Negrub ja Jass Eduard Trumm. Võistkonna treenerid on Tanel Klee ja Triin Vellemäe.
Järgmine mäng ootab noormehi ees 14.08 Tallinnas, kus minnakse vastakuti kell 13:30 FC Tallinna teise koosseisuga Lasnamäe spordikompleksi kunstmurul.

KRISTI LINKOV
Hiiumaa jalgpall

Veel lugemist: