Jälgi meid

TÄNAVAKÜSITLUS

Küsitlus | Kas suveplaanid on tehtud?

Mari: Suveplaanid on tehtud. Peamiselt kodus lastega. Kodu on metsa sees, peenrakastid ja kasvuhoone on olemas, muru on ka niita. Suvi tegus, aga rahulik. Kuna elame ju paradiisisaarel, siis sõita ei planeeri kuhugi.

***

Õie: Mina suvel puhkan ja teen kodumajapidamises tööd, heinaaeg on käes, teen heina valmis. Siis mõtlen, et sõidan lõunasse, see on Kassari pool ja võibolla ka Sõruotsas. Kaugemale ei planeeri, sest tegime oma reisi kevadel juba ära. Käisime Pärnus teatris vaatamas Rocco ja tema vendi. Soovitan. Kui keegi tahab elamust saada, siis Endla seda kindlasti pakub.

Veel lugemist:

GALERIID

Enn Kunila erakogu maalidest avati neljapäeval Olev Subbi aktimaalide näitus Kärdla kultuurikeskuses ja Konrad Mägi ning tema kaasaegsete tööde väljapanek Hiiumaa Muuseumi pikas majas. Mõlemas...

UUDISED

Traditsiooniliselt toimub võidupühal Kärdlas sadamas maakaitsepäev, kus pakutakse kõikvõimalikku uudistamist ja tegevust. Õhtul saabub sadamasse võidutuli Narvast. 

UUDISED

Politsei alustas eelmisel nädalal kriminaalasja kelmuse juhtumis, kui ühe Hiiumaa ettevõtte esindaja läks petukirja õnge ning andis kelmile juurdepääsu oma pangakontole. 

GALERIID

Kärdla Kooli 9. klassi lõpetamine toimus 20. juunil Hiiumaa Spordikeskuses.