Jälgi meid

KIRI SAARELT

KIRI ABRUKALT | Tere, hiidlane!

Suvised tervitused Abrukalt, kenalt “meretaguselt asjalt”, nagu kirjanik Jüri Tuulik saart kutsus. Seda Abruka ilmtingimata on. Meie jaoks isegi kena mere-meretagune asi. Kuna elu käib jagatult pealinna Tallinna ja Abruka vahel. Vist tuleks siia kasvõi kolme mere taha kah. Mine tea, ehk tõmbaksime piiri neljanda juurde.

Abruka ajaaken, kus iseendid ära tundsime | Erakogu

Muidugi Abrukalt vaadates on Hiiumaa ikka kohe täitsa suur. Aga me ei kurda. Siin on meil kõik tarvilik peo peal. Midagi pole üle, aga puudust kah pole millestki. Ja häda ei saa tegelikult kunagi tunda, meri ei jäta sind hätta. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!