Connect with us

Uudised

Kingsepp võitis Haapsalu maratoni

Laupäeval joostud Haapsalu maratoni 21,1 km distantsil oli naistest kiireim Anni Kingsepp ajaga 1.38.02. Üldarvestuses oli ta kümnes.

Hommikul ei olnud Kingsepp väga lootusrikas, kuna enda sõnul vihmane ilm talle ei sobi. “Ilm õnneks stardi ajaks paranes, nii et rajal vihma ma ei saanud,” ütles ta peale võistlust, lisades, et rada oli siiski üsna märg ja kohati väga ebatasane.
Kingsepast kaks kohta eespool ehk kaheksandana lõpetas Priit Jürimäe ajaga 1.35.32. Lühemal ehk 10 km distantsil oli Ivar Maripuu 11. ajaga 47.04 ja Sander Voitka 20. ajaga 59.15.
Esmaspäeval, 9. mail võitis Kingsepp Emmaste emade-
päevajooksu, kus tema 8 km aeg oli 35.20,7. Sealjuures lõpetas Jürimäe täpselt sama ajaga, olles meestest teine Alari Remmelgu järel, kelle võiduaeg oli 33.17,6.
Järgmise võistluse teeb Kingsepp 4. juunil Hiiumaa maratonil, kus esmakordselt läbib võistlusolukorras täispika ehk 42,2 km pikkuse maratonidistantsi.

Veel lugemist:

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Digileht

Hiiu Leht 8.detsembril Arvamus: kas monument valmib veel 93 aastat? Kaitseliidu auto sattus raskesse õnnetusse Hiiumaa tulevik on väiketootjate nägu Tee ise: Jõulupärg muutub...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.