Jälgi meid

Juhtkiri

Kellele kaevata?

Pühalepa vallavolikogu aseesimees ja kooli direktor Antti Leigri kaebas pressinõukogule Hiiu Lehe arvamusküljel 26. juulil ilmunud Tiit Madalvee artikli “Quo vadis, Pühalepa?” peale.
Leigri leidis, et artikkel sisaldab ebaõigeid väiteid, leht pole esitatud süüdistusi kontrollinud ja Leigri ei saanud enda kaitseks sõna.
Hiiu Leht avaldas Tiit Madalvee arvamusloo, kuna Pühalepa vallalehes tema artiklite avaldamiseks võimalust ei antud. Kusagil peab vallakodanik oma arvamuse ju välja öelda saama.
Ja kellele on temal kaevata, et kriitikat vallajuhtide aadressil kuulda ei võeta? Vallalehtede peale pressinõukogusse ju kaevata ei saa.
Ka on enamus Tiit Madalvee käsitletud teemadest Hiiu Lehes leidnud käsitlemist uudistena juba varem. Sellepärast ei pidanud leht vajalikuks küsida täiendavat kommentaari.
Hiiu Leht pakkus pärast kaebuse esitamist Antti Leigrile ka võimaluse vastulause avaldamiseks, kuid ta keeldus ja soovis, et asja arutaks pressinõukogu.

Veel lugemist:

Juhtkiri

Tänavuse Muhu väina regatil võõrustas Kärdla sadam ligi 120 jahti ja 700 purjetajat lausa kolmel päeval. Tore oli vaadata kuidas Kärdla oli täis keskkonnasõbralikel...

Juhtkiri

Uudis PM majandus24.ee, et ka Türgis valmivad parvlaevad ei valmi tähtajaks mõjus klikimagnetina. Nüüdseks on uudist täiendatud ja parandatud. Peaaegu samal ajal postitas praamid.ee...