Connect with us

Uudised

Kaks lasteaeda liitus ettevõtlikega

Kärdla lasteaed ja Palade laste­aed liituvad ettevõtlikku õpet edendava haridusprogrammiga Ettevõtlik Kool. Hiiu maakonnast on nüüdseks programmiga liitunud kokku kuus õppeasutust.
Kärdla lasteaia õppeala­juhataja Ingrid Prikk ütles, et liitumine selle haridus­programmiga on loomulik protsess, kuna lasteaia juhtkond ja õpetajad tunnetavad, et sellest on kasu kõigile.
Palade lasteaia direktori Agne Rubeni sõnul toetab Ettevõtliku Kooli haridus­programm nende lasteaiale omase, lapsest ja tema huvidest lähtuva tegevuskultuuri jätkamist. Võrgustikku kuulumine aga loob uusi võimalusi koostööks ning kogemuste jagamiseks: “Meil on hea meel, et saame juba laste­aias anda oma panuse laste ettevõtliku hoiaku kujundamiseks ja nende ettevõtlikkusele suuna­miseks.”
Ettevõtlik Kool alustas 2006. aastal Ida-Virumaalt ning on laienenud kõikidesse maakondadesse. Võrgustikuga on liitunud 158 õppeasutust üle Eesti. Hiiumaal koordineerib võrgustikku maakondlik arenduskeskus.
Toimetaja
HARDA ROOSNA

Veel lugemist:

Uudised

Talv on käes ja kui hoolimata kummitavast hinnatõusust on endal kõht täis ja tuba soe, võib tekkida tahtmine aastaringselt õues elavaid linde kuidagi aidata....

Uudised

Kaks Hiiumaa malevkonna kaitseliitlast viidi haiglasse pärast Kõpus toimunud autoõnnetust. Ülejäänud kuus pääsesid õnnetusest vigastusteta. 

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Reedel esitleti Nelja nurga galeriis Hiiumaa aukodaniku, Erkki-Sven Tüüri portreed. Valla aukodaniku tiitliga käib koos võimalus tellida portree, mille teostajaks valis helilooja Tüür kunstnik...