Jälgi meid

Uudised

Kabevõistluste tulemusi Bulgaariast ja Eestist

Bulgaaria linnas Kranevos toimusid maailmameistrivõistlused vene kabes noortele ja veteranidele. Kätlin Mast mängis G-17 klassis, kus tugevas konkurentsis mängis kokku 14 neidu. Põhiturniiril ja ka välkkabes sai Mast 12. koha. Paremini läks kiirkabes, kus ta tuli kümnendaks. Täname Kultuurkapitali toetuse eest, tänu millele võistlussõit teoks sai.Bulgaaria linnas Kranevos toimusid maailmameistrivõistlused vene kabes noortele ja veteranidele. Kätlin Mast mängis G-17 klassis, kus tugevas konkurentsis mängis kokku 14 neidu. Põhiturniiril ja ka välkkabes sai Mast 12. koha. Paremini läks kiirkabes, kus ta tuli kümnendaks. Täname Kultuurkapitali toetuse eest, tänu millele võistlussõit teoks sai.
Veteranide võistlusel mängis kaasa meie kabeklubist Marika Azojan. Mehed ja naised mängisid ühel turniiril. Marika sai 11. koha ja naiste arvestuses neljanda koha. Välkkabes sai Marika kaheksanda koha ning naiste arvestuses kolmanda koha ja pronksmedali.
Enne Bulgaaria võistlust toimus rahvusvaheline turniir “Saaremaa kapp”, kus mängisid kaasa tugevad lätlased. See oli heaks treeninguks ja seal sai Marika naiste hulgas teise koha ja Kätlin kolmanda koha.
Tallinnas peeti Eesti meistri­võistlused brasiilia kabes väikesel laual suure kabe reeglitega. Meestest tuli võitjaks Argo Unnuk, Raivo
Rist sai seitsmenda ja Taivo Rist kümnenda koha. Naistest tuli võitjaks Kaari Vainonen, teiseks Kätlin Mast. Esimest korda toimusid ka võistlused brasiilia kabes noortele. Kaheksa noore hulgas tuli Triin Unt teiseks, Kätlin Mast kuuendaks ja Teili Unt oli seitsmes. Neidude arvestuses aga said Hiiumaa noored kolmikvõidu: Triin kulla, Kätlin hõbeda ja Teili pronksi.

RAIVO RIST
Hiiumaa Kabeklubi

Veel lugemist: