Connect with us

Uudised

Jalgpalli liigamäng Kärdlas: tabeliliider üllatust ei valmistanud

MIHKEL NAUKAS
Nädalavahetusel toimus kodusel Kärdla staadionil selle hooaja viimane FC Hiiumaa esindusmeeskonna kodumäng, kui külla sõitis II liiga lääne/lõunatsooni ülekaalukas tabeliliider, Paide Linnameeskond III.
Üllatusi sellest mängust ei tulnud, sest tabeliliider on tundnud hooaja jooksul kaotuskibedust vaid ühel korral, mängides vahetult liigatabelis meie ees seisva Pärnu Vaprus U21-ga.
Kevadvoorus Paides kaotas FC Hiiumaa esindus liiga liidrile 1:3, seekord oli mängu lõppskoor samasugune, 1:3 hiidlaste vaatest, kusjuures kõik väravad löödi esimesel poolajal.
Mängu skoori avasid paidekad juba mängu kolmandal minutil, kui Ervin Kõll värava kirja sai. Sellele järgnes mängu 24. minutil hiidlase Kermo Platovi värav. Skoor 1:1 liiga liidri vastu pole iseenesest ju halb seis, kuid see sai kesta vaid veerand tundi, kui Priit Raal Paidest jälle meie väravavõrku sahistas. Enne vaheaega oli edukas Rene Puhke, kes Paide juba 3:1 ette viis. See tulemus seisis tablool mängu lõpuni välja.
Hiidlaste keskmine vanus selles mängus oli 21 aastat ja 10 kuud ning Paidel 33 aastat ja 9 kuud.
FC Hiiumaa on 14 meeskonnaga liigatabelis praeguseks kogutud 33 punktiga kuuendal kohal. Ees ootavad mängud võõrsil: Pärnus, Sauel ja Tallinnas. Hooaeg lõppebki 30. oktoobril Tallinnas, kui vastaseks on Tallinn JK Piraaja.
Mängus paidekatega panustasid Karl Johan Kastein (k), Kermo Platov, Karl Värva, Quentin Chammard (Karl Kikas), Silvester Ilumets, Märt Grauberg (Jaanus Sõmer), Hargo Liiving (Kert Kütt), Tanel Klee (Indrek Nõulik), Arthur Jeršov ja Rivo Reinsalu, varus oli Andris Valk. Tiimi treener on Mario Degtjov, meditsiiniabi Kristiina Elštein-Naukas ja fotograaf Mihkel Naukas.

KRISTI LINKOV
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Kodanik Jüri Kivi pettus seisnes asjaolus, et ta saatis omavalitsusele pildi endast koos naabri kompostriga. Paar nädalat tagasi riiklikult kehtestatud nõudele, tõestada kompostimisvõimekust pildiga...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...