Jälgi meid

UUDISED

Harju on päris harilik küla

Foto: Joosep Niit. Vaade Harju külale.
Kui keegi tänapäeval Harju külast üldse kuulnud on, siis arvatavasti koos Valgu, Muda ja Ulja külaga, sest need neli küla peavad koos külaseltsi MUHV ja kõik tegemised ongi inimeste kõrvu jõudnud seltsi kaudu. Olgu selleks siis näiteks aasta küla valimine või mõni teine külaeluga seotud ettevõtmine. Külaelanikele endile on aga päris selge, millises külas ta elab ja kust külade piirid kulgevad.

Harju on suur küla, mis algab Kuuli talu sauna tagant, ulatub Prassi sooni ja teistpidi vaadates mere äärest kuni Emmaste Kurisuni välja. Küla läbib Emmaste-Käina maantee ja korda tehtud Rätsepa tuuliku juurest saab otse Leissu.

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!