Jälgi meid

GALERIID

GALERII | Südasuvine Soera simman

Eile, 6. juulil kutsusid Soera Talumuuseum ja Palade Loodushariduskeskus kõiki hiidlasi ja Hiiumaa sõpru südasuvisele simmanile.

Simmanil olid kohal rahvatantsijad saarelt ja mujalt ning rahvast tantsutas ansabel Laare. Simmanilised said punuda ilusaid patse, lõhnavihtu ning põllulilledest pärgi. Ei puudunud ka korralikule simmanile kohased köievedu, meisterdamised, nikerdamised ning lustisõit hobusega.
Kubja Kalaköök oli pakkumas kõhutäidet, värsket koduõlu ning kohalikku suitskala. Kümne euro eest oli võimalik külastada ka Soera suitsusauna.
Fotod: Eike Meresmaa

 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!