Jälgi meid

UUDISED

FC Hiiumaa U12 EMV turniirivõit tuli kodumurul

Georg Linkov vanem
Kohvikutepäev oli FC Hiiumaa U12 grupile väga eriline – esmakordselt astusid nad Eesti meistrivõistluste raames Hiiumaal oma fännide ette, mängides oma esimesed mängud kodusel Kärdla staadionil.
U12 mängib sel hooajal turniiri­formaati, see tähendab, et turniirid toimuvad kõikide osalejate kodu­staadionitel ning osalejaid kokku on kuus võistkonda üle Eesti: Tartu JK Tammeka Must, Tallinna FC Flora Rohe­mustad, Tallinna FC Flora Mustad, Tartu FC Helios Kõrveküla, Phoenix jalgpallikool ja FC Hiiumaa.
Hiiumaa poistel läks kodune esitlus vanemate ja fännide ees sedavõrd hästi, et kaotusevalu ei tulnud sedapuhku tunnistada ja kõik mängud suudeti võita. Tallinna FC Flora Mustadest oldi paremad 3:0, Tartu FC Helios Kõrvekülalt saadi revanš eelmise korra eest 2:1, Tartu JK Tammeka Must alistati 1:0 , Phoenix jalgpalli­kool Jõhvist 3:2 ja FC Flora Rohemustad 3:2.
Treener Georg Linkov jäi poiste esitusega väga rahule – oli see ju nende esimene päris muru peal mängitud turniir: “Kogu turniiri vältel oli poiste näost aru saada, et neile meeldis väga kodupubliku ees mängida, sest “koduseinte” toetus aitab ikka väga palju. Selline toetus tähendab, nagu oleks sul kaheteistkümnes mees väljakul. Seekordne kodune turniir õnnestus igati ja seda enam on põhjust enda üle uhkust tunda. Tundub, et meeskond on aru saanud, miks me midagi teeme ja kuidas igaühe panus eraldi kogu meeskonda liidab. Nii sünnibki ühtlustunne ja hiidlase identiteet!”
FC Hiiumaa poolt panustasid Andreas Ugam, Krisander Kivisaar, Lennart Linkov, Andri Liit, Mikk Liivamägi, Raimond Sammal, Sergo Sinilaid, Virgo Sinilaid, Sebastian Liister, Tevor Küttim, Paul Verner Vasar, Lukas Parra, Aleks Pisa, Jako Pisa, Rando Soovik ja Leon Parucci. Võistkonna treener on Georg Linkov.
Viimane selle hooaja turniir toimub poistel juba 27. augustil Tartus.
Täname kohtunikutöö eest: Kermo Platov, Indrek Nõulik, Silvester Ilumets ja Henri Kallas, tänu võistluste läbi­viimise abistamise eest: Mario Degtjov, Tanel Klee ja Hillar Pikk.

KRISTI LINKOV
Hiiumaa jalgpall

Veel lugemist: