Jälgi meid
Ütle sa ka midat! Päis

ARVAMUS

ARVAMUS | Mis juhtus turistiks olemisega?

Reisida on tore. Keegi ilmselt ei vaidle vastu. Turist aga ei tahaks nagu keegi olla. Mis värk sellega on?

Piret Eesmaa. | Foto: Raul Vinni

Üks stseen New Yorgi rongijaamast. Seisan sissekäigu ees ja keegi küsib, kus on kuues tänav. Ma tean, sest olen terve päeva Manhattanil ringi jalutanud. Seal pole tänavatel nimesid, on ainult numbrid. Need on pulksirged ja jooksevad üksteisega risti. Juhatan nad ameerika inglise keelt matkides nagu muuseas õige teeotsani. Nad tänavad. Ma vastan: “Sure! No problem!” Tunnen, et olen lahe. Nagu kohalik. Mitte mingi turist.

Veel lugemist:

UUDISED

Euroopa naaritsa asurkond Hiiumaal on viimastel aastatel vähenenud ning looduskaitsjad püüavad aru saada, mis languse põhjustas. Võimalik, et lisaks looduslikele teguritele, on mängus ka...

JUHTKIRI

Haridusministri külaskäik Hiiumaale, et inimesi tänada, on tore. Kõik vajavad aeg-ajalt tunnustust, äramärkimist ja tähelepanu. Paraku tuleb seda pigem harva ette. Seega, tänamine ja...

DIGILEHT

Järgmine Hiiu Leht ilmub reedel, 26. juunil. 21.06 kell 11.24 algab suvi. Heisakem lipud 23.06 võidupühal ja 24.06 jaanipäeval.

Installi Hiiu Leht enda seadmes, et mugavalt olla kursis kõige uuemate uudistega ja saada teavitusi olulistest sündmustest.

Installi
×