Jälgi meid
Stihl reklaam 5.12-12.12

TEEMA

Kärdla kooli lapsed mõtlevad, et äkki peaks istuma jääma

Huvijuht Eliisa Liias ja õpilased Meribel Piil, Liisel Lillemägi ja Victoria Barinov.
Niimoodi naljatavad Meribel Piil, Liisel Lillemägi ja Victoria Barinov Kärdla põhikoolist, kes on tulnud Hiiu Lehega arutama, mismoodi tegelikult on kooliremondi ajal kümnekonna erineva õppekoha vahel liikuda ja kas see õppimist ka segab.

Õpilased jagavad kogemusi koos direktor Margit Kagadze, õppejuht Liisa Randmaa ja huvijuht Eliisa
Liiasega. Segase olukorra kirjeldamine muutub vestluse esimeste minutite jooksul rõõmsaks jutuajamiseks, mille käigus kõlabki mõte, et äkki peaks hoopis istuma jääma.
Nimelt, kuigi vana kooli lammutamine tegi hetkeks kurvaks, ootavad tüdrukud uue valmimist sellise elevusega, et kooliehituse venimine annab põhjust hirmuks, kas äkki lõppeb nende koolitee Kärdla põhikoolis enne, kui uude kooli kolitakse.

KADRI TAPERSON
PIRET EESMAA

Veel lugemist:

ARVAMUS

Sõidan sageli mandri vahet, tihti tuleb Tallinna tänavail laveerida. Ühel novembripäeval pealinna aukude ja kulunud punaste kastirattaradade vahel tuli Hiiumaalt kõne: tuiskab! 

KUIDAS MA SIIA SATTUSIN?

Karola Lotta Kiisel on Eesti kunstiakadeemia graafika diplomiga noorsootöötaja, kes ütleb, et noortega töötades pole ta päevagi tundnud nagu käiks tööl.

GALERIID

6. detsembril toimus üle Hiiumaa glögikohvikute päev, kus pakuti kõike alates kalasupist kuni õunakoogini ning tegevust jagus nii suurtele kui väikestele.

SPORT

Mitmekordne petanki Eesti meister ja ala eestvedaja Margus Berkmann avas Viimsis uue petanki sisehalli, mis taastab pärast Harku halli lammutamist võimaluse tegeleda spordialaga ka...