Connect with us

Krimi

8 ebakainet juhti ja 1 kaklus

Hiiumaa päästjate jaoks möödus jaanipäev rahulikult. Päästepiirkonna juhataja Hannes Aasma ütles, et ühtegi intsidenti, kus nende abi vaja oleks läinud, aset ei leidnud. Aasma tänas hiidlasi ja saare külastajaid eeskujuliku ja ohutu käitumise eest jaanipühadel.
Seevastu haiglal ja politseil oli tööd tavapärasest rohkem. Ehkki Hiiumaa haigla juht Gennadi Aavik ütles, et pühad möödusid ilma suuremate intsidentideta, oli haigla erakorralise meditsiini osakonna töö intensiivsus kolmekordistunud võrreldes tavalise argipäevaga.
“Tüüpilised pühad Eesti moodi – mõned alkoholijoobes saadud traumad, mõned kaklustes tekitatud vigastused,” nentis Aavik.
Hiiumaa politseijuht Aare Allik ütles, et arvestades rahvahulka, mis maakonda oli saabunud, võib öelda, et pühad möödusid Hiiumaal rahulikult.
Politsei oli pühadeperioodil Hiiumaal väljas tavapärasest suurema koosseisuga. Nii oli jaaniajal igale päevale planeeritud viis-kuus patrulli.
Alliku sõnul oli politseitöö põhifookus paraadi eduka toimumise tagamise kõrval ka joobes ja juhtimisõiguseta juhtide liiklusest eemaldamisel, ühtlasi ka liikluse rahustamisel. Kogu perioodi vältel toimus kokku neli mahukamat juhtide joobe kontrollimist.
Liiklusest tabati viis alkoholijoobes juhti, lisaks kolm narkootikume tarvitanud juhti. Inimvigastustega liiklusõnnetusi maakonnas ei toimunud.
Politsei tegeles kokku 37 erineva teatega, kus vajati politsei abi. Muuhulgas anti teada ühest kaklusest, mis toimus Emmaste vallas Sõru jaanitule järgselt 24. juuni hommikutundidel. Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks on alustatud menetlus.

Veel lugemist:

Teema

Nüüdsest saab Hiiumaal minna iseseisvalt ämmaemanda vastuvõtule, perearst saab määrata koduõenduse ning haiglas olijatele on võimalik pakkuda sotsiaaltöötaja tuge.  Iseseisvat ämmaemanda vastuvõttu seni haiglas...

Galerii

Laupäeval Käinas toimunud Hiiumaa kevadlaadale tõi ilus ilm kokku 43 erinevat müüjat. Laada korraldanud Hiiumaa Tarbijate Ühistu juhi Kaja Antonsi sõnul läks laat igati...

Uudised

Kui volikogu istungitel on tavapäraselt rohkem küsimusi opositsioonil, siis seekord pommitas vallavalitsust kriitiliste küsimustega äsja osavallavanema ametist vabastatud reformierakondlane Aivar Viidik. Aivar Viidiku sõnavahetused...

Uudised

Möödunud laupäevast alates tegutseb Kärdlas mittetulunduslik ühendus, millele asutajad andsid nimeks Kärdla Linna Selts. Tegu on seltsiga, mille liikmed toetuvad omaalgatusele ja seavad eesmärgiks...