Connect with us

Uudised

Vinge kogemus kooli moeshow`lt

erakogu
Reedel, 11. oktoobril kogunes kultuurimajja muljetavalt suur hulk moehuvilisi.
Nimelt toimus seal Kärdla ühisgümnaasiumi õpilasesinduse korraldatud moeshow, kus osales kokku 12 võistkonda. Võistlus toimus koostöös kauplusega Laurus, kust olid pärit ka enamik laval nähtud riietusesemetest. Igal võistkonnal oli võimalus omal käel meelepärased komplektid kokku panna. Valik oli üpris suur ja tänu sellele tulid kostüümid põnevad ja tabavad.
Teemasid, milles võistkonnad orienteeruma pidid, oli viis: “vanaema ja vanaisa riidekapp”, “rastad ja reggae”, “värvikaimad kuulsused”, “üksikult saarelt” ning “nuudlid ja hapupiim”. Igale võistkonnale anti vabadus teemasid tõlgendada täpselt nii, nagu nad heaks arvasid.
Erilist rõhku pandi lava­kujundusele. Poodiumit käidi juba eelneval õhtul üles panemas ja terve päev tegeleti lava kaunistamisega. Vahepausi ajal vahetati dekoratsioone, millest silmapaistvamad olid näiteks ruumiline laevavrakk, kiiktool ja hapupiimapakk. Poodiumi keskel olevasse auku oli püsti pandud isegi üks suur puu, mille paikasaamisega poisid hoolega vaeva nägid.
Žürii otsustamise ajal viidi publikuga läbi publikumäng, kus kutsuti lavale viis kaheliikmelist võistkonda. Neile anti ette modell, kellele nad pidid kahe minuti jooksul ette­antud riietest kokku panema võimalikult vinge riietuse. Mäng oli väga menukas ning publiku tahtel osutus võitjaks õpetajate võistkond.
Moeshow`l osalenud võistkondi hindas moehuviline žürii, kuhu kuulusid Tõnu Tamm, Anu Rents ja Mari Vahtra.
Nemad valisid ka võitjad, kelleks nooremas vanusegrupis sai võistkond Algajad koosseisus Kristofer Tiik, Andris Valk, Jan Julius Üksik ja Johannes Niinemäe. Vanemas vanusegrupis osutusime võitjaks meie, võistkond Koivakesed. Võitjatiimina võime kinnitada, et auhinnad olid vinged. Näiteks oli seal Triin Lukase fotoshoot koostöös kauplusega Moe Muusa ning kaupluse Laurus kinkekaart.
Meile tuli võit väga meeldiva üllatusena, kuna esines väga palju võrdväärselt tublisid võistlejaid ja andekaid teemalahendusi. Oleme võidu üle väga õnnelikud ja peale üritust tähistasime võitu diskol kõvasti tantsu vihtudes.
Kindlasti plaanime ka järgmisel korral moeshow`st osa võtta ja kutsume ka kõiki teisi osalema, sest see on vinge kogemus. Võib kahtlusteta öelda, et selleaastane moe­show oli seni üks parimaid, mida õpilasesindus korraldanud. Rahule jäid nii publik kui ka korraldajad.

AGNES CATRÉN PÄHNA, LUISA HARJAK, KATARIINA PERTEL JA GRETE VASAR

Veel lugemist:

Uudised

Maa-amet teatas äsja, et Eesti sai sünnipäeva eel 95 saare võrra rikkamaks. Ka Hiiumaa ümbrusesse on lisandunud kümmekond väikest saarekest, laidu – näiteks Hagaste...

Digileht

Hiiu Leht 27.veebruaril Kassari ei saanud saareks tagasi Kaks hobust jäid auto alla Kaheksa kirja Eestile Hiiumaal vaid 5 Venemaa kodanikku

Politsei

Hellamaa külas juhtus eelmisel kolmapäeval õnnetus, kus aedikust välja pääsenud ja sõiduteele jooksnud hobustele sõitis otsa auto. Kärdla politseijaoskonna juhi Moonika Raudsepa sõnul mõlemad...

sport

Hiiumaa hobusel Mister Tondil jäi Al Ula kõrbes 120 km pikkune teekond küll lõpuni läbimata, kuid treener on tulemusega rahul. Mister Tondiga sõitis kõrbes...