Connect with us

Uudised

Uus tankla tõi hinnad allapoole

Helja Kaptein
Neljapäeval Kärdlas avatud Neste tankla avamishinnad tõid kütusehinnad alla ka Jetoili ja Olerexi tanklates.
Nii maksis eile bensiini 95/ Futura 95 liiter nii Nestes, Olerexi bensiinijaamas kui Jetoili automaatjaamas 1,259 eurot ja diislikütus 1,239 eurot.
Neste Eesti AS jaemüügijuht Kristi Pari ütles, et Hiiumaa hinnad on praegu 3 senti liitrilt soodsamad kui ettevõtte tavahinnad.
Võrdluseks, et näites kuu aega tagasi maksis Olerexis bensiin 95 1,299 eurot, vahepeal ulatus hind isegi üle 1,3 euro. Seega võrdluses saare seniste kütusemüüjatega on bensiiniliiter praegu 4–5 senti odavam.
Reede õhtul oli tanklas tehniline rike ning asja uurimiseks suleti paariks tunniks müük. Tankla avati uuesti samal päeval kella poole üheksa ajal õhtul.
Neste 50. tankla, aga esimene tankla saarel, asub Hiiumaa Selveri kõrval, Heltermaa maantee serval. “Neste tanklaketi koostöö Selveriga on kahepoolselt väga hästi toiminud juba aastaid, seetõttu on meil hea meel, et koostöö laieneb ka Hiiumaale. Nii saavad meie kliendid ühendada poes käimise ja auto tankimise,” ütles Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv.
Kärdla tankla on avatud ööpäevaringselt. Kütuse eest saab tasuda nii sularahas, pangakaartide kui ka Neste kaartidega.
Pidulik avamine on reedel, 23. mail ja siis näidatakse tanklas Hiiumaal esmakordselt tasuta autokino, mille heli saab kuulata läbi autoraadio.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...