Connect with us

Uudised

Umbusaldus või isiklik rünnak

Eilsel volikogu istungil andis opositsioon üle umbusaldusavalduse volikogu esimehele Aivar Viidikule. Avaldusele kirjutas alla kaheksa volikogu liiget.
Volikogu fraktsiooni Kodusaar liikme Tarmo Männi ette loetud avalduses seisis, et Viidik ei sobi juhtima vallavolikogu. Põhjenduseks toodi, et volikogu istung toodi nädal varasemaks.
Selle põhjuseks oli, et Keskväljaku hanke pakkumised olid planeeritust suuremad ja volikogu peab võtma seisukoha. Mänd leidis aga, et midagi poleks muutunud, kui volikogu istung oleks toimunud nädal hiljem.
Viidik teatas juba 22. augustil toimunud istungil, et tõenäoliselt võib järgmine istung toimuda varem kui 19. september. Seda kinnitab ka volikogu protokoll ja ühegi volikogu liikme protesti sellele ei järgnenud.
“Eelmisel kolmapäeval saatsin isiklikult Kodusaare fraktsioonile teate, et volikogu istung toimub suure tõenäosusega 12. septembril,” ütles Viidik eilsel istungil. “Tarmo Mänd ütles mulle, et kui ma hommikuks kõrvu lonti pole tõmmanud, teeme umbusalduse – kas nüüd käivadki asjad nii?”
Volikogu esimees ütles, et kuna umbusaldusavaldusel pole juriidilist ega õiguslikku põhjendust, tõlgendab ta seda kui isiklikku rünnakut.

Veel lugemist:

Teema

Selle loo sõnum on, et poliitika ei pea olema räpane, kui sa ise seda ei ole. Ja vastupidi. Selle tõestuseks panin kirja kogu sündmuste...

Politsei

Möödunud nädalal politsei poolt alustatud kriminaalmenetlustest esimese puhul anti teada, et esmaspäeva päeval on Jausa külas sisse tungitud elumajja ja sealt varastatud video- ja...

Digileht

Hiiu Leht 16. aprillil Aivar Viidik räägib suu puhtaks! Karu tuli jälle kaamera ette Õpilased esitlesid säravaid ideid Koduhooldajatel uued sõiduriistad Digilehe saab tellida...

Uudised

Teisipäeval tagasiastumisest teatanud ja Riigikogusse naasva Madis Kallase asendusliige Reili Rand saab enda sõnul parlamendis jätkata. “Kuuldused, et Madis Kallase tagasiastumine tähendab minu Riigikogust...