Connect with us

Uudised

Tt-stuudio teenis kaks laureaaditiitlit

erakogu
Tt-stuudio osales nelja rühmaga Eesti koolispordi liidu võimlemisfestivalil Raplas ja tõi võistlustelt koju kaks laureaaditiitlit.
Kärdla põhikooli esindanud Tt-stuudio IV rühm pälvis laureaaditiitli kolmanda vanuse­astme liikumis­rühmade kategoorias tantsuga “Kääbuste marss”. Tantsu autor on Tiina Kaev.
Rühm tantsis koosseisus Maribel Tubala, Maria Mäeots, Eliisabet Rehepap, Linda Jürimäe, Kerli Kivisikk, Sandra Känd, Reely Volens ja Säde-Reete Servet.
Hiiumaa gümnaasiumi esindanud Tt-stuudio I rühm saavutas laureaaditiitli neljanda vanuseastme liikumis­rühmade kategoorias tantsuga “Unenäos”. Ka selle tantsu autor on Tiina Kaev ning rühm tantsis koosseisus Maris Pertel, Emma Kaups, Kristiin Kirss, Marion Demus, Marta Eller, Anette Matto, Emili Kuuse, Saara Kattel, Harriet Sammal ja Dana Lukk.
Tt-stuudio on võimlemisfestivalil võistelnud alates 2008. aastast ilma, et ükski aasta vahele oleks jäänud ja need olid järjekorras juba 11. ja 12. laureaaditiitel sellelt võistluselt.
Sellest, et konkurents on tihe, annab märku festivali osalejate arv – seekord osales ligi 300 koolinoort üle vabariigi. Kokku 16 kooli 8 võimlemis-, 12 liikumis- ja 5 koondrühmaga. Kõige rohkem rühmi oli Raplamaalt, Hiiumaalt, Pärnumaalt ja Tartu linnast.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Kodanik Jüri Kivi pettus seisnes asjaolus, et ta saatis omavalitsusele pildi endast koos naabri kompostriga. Paar nädalat tagasi riiklikult kehtestatud nõudele, tõestada kompostimisvõimekust pildiga...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Käina poe juurde asuvale kolme meetri kõrgusele reklaampinnale ilmus laupäeval meesterahva pilt, juures õnnitlustekst Tõnu 75-nda juubeli puhul.  Reklaampostritel muhelev mees on Tõnu Sahtel,...