Jälgi meid

sport

SPORT | „Wiscosa Hõbekala ja Ölle Kapp“ tenniseturniir sai jätku

Tagareas vasakult: Teele Talts, Leemet Käär, Liisi Maar, Hebe-Kai Kann, Kristina Halla, Taavi Liivandi, Eret Lukas, Mari Vahtra, Indrek Laaniste Ees vasakult: Georg Linkov, Maarika Matt, Rando Reining. | Kristi Linkov
Eelmisel aastal algatatud turniiri teisel hooajal kogunes laupäeval Kärdla tenniseväljakule poolsada tennisesõpra, kes nädalavahetuse jooksul selgitasid kahes tugevusgrupis parimad. Algajate grupp sai nimeks  „Värsked kalad“ ja kogenud mängijad „Vanad kalad“. 
Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.