Jälgi meid

TEEMA

Sõru merekool toob Hiiumaale treeneri Kreekast

Eelmiselgi aastal Sõrul käinud Iakovos Kikianis (keskel) oli kohe nõus ka sel aastal osalema.
Pärast jaanipäeva Sõru jahisadamas peetava kümnepäevase purjetamislaagri juhendajaks tuleb taas hinnatud algajate purjetamistreener Iakovos Kikianis Kreekast.

Eelmise aasta augustis Dago jahtklubi ja Kalevi jahtklubiga koostöös toimunud laagris osales noorsportlasi mitmest Eesti paigast ja huvi oli suurem kui laagris kohti pakkuda. Sestap otsustati sel aastal korraldada laager juba suuremalt. 

Erakogu

Purjetamise õpetamine on kui rannarahva juurte juurde naasmine.

Trennid kolmes keeles 

Laagri eestvedajad Kai Kallas ja Katrin Visnapuu Sõru Merekoolist rõõmustavad, et selline väike koht nagu Sõru on tänu toredatele ühistegemistele teiste klubidega kenasti laagri- ja võistluspaigana Eesti purjetamiskaardile saanud. 

Korraldajate sõnul on igal juhul lihtsam tuua Kreekast siia treener, kui viia 25 last Hiiumaalt Kreekasse laagrisse. 

Veel lugemist:

ARVAMUS

Mais ilmus Müürilehes pikk ja palju tähelepanu köitnud intervjuu Marju Lauristiniga. Sealt jäi kõlama, et emeriitprofessor oli end leidnud auditooriumist koos tudengitega, kel polnud...

GALERIID

23. juunil oli mitmeid jaanitulesid üle Hiiumaal. Allolevas galeriis on mõned jäädvustused Sõrult, Kassarist ja Hellamaalt.

GALERIID

President Alar Karise Võidupüha paraadil Narvas süüdatud võidutuli jõudis Hiiumaale. Tule tõid naiskodukaitsja Anne Kaasik ja kaitseliitlane Rene Heinmets. 

GALERIID

Orjaku sadamas kostitati  laupäeval hiidlasi ja Hiiumaa külalisi kohaliku söögi- ja joogikraamiga ning kohalike väiketootjate laada- ja uudistoodetega. Oma tooteid pakkusid ka külalised mere...