Connect with us

Uudised

Sinilillekampaania toetab ka Hiiumaa haiglat

Anname au! kampaaniaga toetatakse ka Hiiumaa haiglat.
Aprillis alanud sinilillekampaania „Anname au!“ käigus kogutud rahast toetatakse sel aastal ka Hiiumaa haiglale vajaliku videokolonoskoopi ostu. Kampaania kutsub inimesi üles kaitseväe ning Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma sinilillemärki ning ostma sinilillesümboolikat.

Lisaks Hiiumaa haiglale toetatakse 2023. aastal sinilillesümboolika müügist saadavast tulust koostööd Pärnu Lahe Rotary Klubiga, et muuta Pärnu rand ligipääsetavaks erivajadustega inimestele ja koostööd Paralümpiakomiteega, et luua Kiviõli Seikluskeskusesse para-suusatamise võimalus.

Peamisteks sündmusteks on üle Eesti toimuvad sinilillejooksud, milles saab osaleda ka virtuaalselt. Naiskodukaitse korraldab 10.-16. aprillini heategevusliku veebioksjoni.

Kampaania tippsündmuseks on 23. aprillil veteranipäeva auks korraldatav Veteranirock, mis toimub esmakordselt Rakvere Vallimäel.

Aprillikuus saab sinilillesümboolikat soetada ja seeläbi annetust teha järgnevates müügipunktides: Coop, Selver, R-Kiosk, Apollo ja Karupoeg Puhh kauplused, Circle K tanklad, Myfitnessi spordiklubid ning Apotheka e-apteek. Koostöös Itella Smartpostiga saab kampaaniatooteid tellida otse postiautomaati www.annameau.ee e-poest. Kõikjal Eestis aitavad Sinilillesümboolikaga toodete müügiga annetusi koguda ka Naiskodukaitse vabatahtlikud.

Iga sinilillemärk, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimse ja psüühilise erivajadusega inimesed üle Eesti, on unikaalne käsitöö.

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla sadamas peetaval merenodi laadal saab osta nii paate, purjeid, riideid kui ka ajaloolist merekraami. Laat kestab sadamas kella 17-ni.

Uudised

Aktiivse saunateemalise tegevuse eest andis Eesti Maaturismi Ühing andis neljapäeval Saaremaal peetud turismikonverentsil Hiiumaale üle saunapealinna tiitli. Eesti Maaturismi ühingu poolt veetava üle-eestilise sauna-aasta...

sport

Reedel peeti Kärdlas traditsiooniline heategevuslik teatejooks, millega toetati Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu liikumisvõime kaotanud lapsi.  Aastast 2008 peetud jooksul oli seekord 13 500...

Kultuur

Kärdla keskväljaku kahes näituseruumis on septembri lõpuni avatud Rahvusvahelise Kunsti Laboratooriumi nime alla koonduva professionaalsete kunstnike rühmituse näitus. Kalli Sein