Jälgi meid

Uudised

SELTS SAAB AMETLIKUKS | Kärdla Linna Selts asutatud

Foto eelmiselt kokkusaamiselt.
Möödunud laupäevast alates tegutseb Kärdlas mittetulunduslik ühendus, millele asutajad andsid nimeks Kärdla Linna Selts.

Tegu on seltsiga, mille liikmed toetuvad omaalgatusele ja seavad eesmärgiks Kärdla kogukonna senisest tugevama sidususe, parema elukeskkonna ning inimeste, hoonete, paikade ja traditsioonidega seotud pärandi väärtustamise. Asutamiskoosolekul valiti seltsi neljaliikmeline juhatus, liikmeteks Birthe Liivandi, Peeter Kondratjev, Rinno Lige ja Kati Kukk. Peale asutamislepingu ja põhikirja esitamist mittetulundusühingute registrile saab selts ametlikult registreeritud. Siis avaldame teate ja ootame liituma neid, kes soovivad rakendada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi elu edendamiseks Kärdlas. 

Veel lugemist:

Suvi

Täna mere ääres kibuvitsa õisi korjates tundsin, kuidas rahulolulaine minust üle käis. Vaatasin pastelset kiviklibu ranna äärel, peaaegu et peegelsiledat merd ja rikkalikku taimestikku...

Uudised

Vallavalitsusel kulub sel aastal õppepreemiateks üle 7000 euro, sest premeeritakse koguni ühtteist kuldmedaliga ja kuut hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanud õpilast.

Teema

Laupäeval Kärdla sadamas esmakordselt peetud vanade masinate väljanäitusele tõid huvilised rohkem kui 60 erinevat sõidukit, millega tihti igapäevaselt sõita ei raatsita. 

Uudised

Kolm kohalikku EKREga seotud volinikku on lahvatanud erakondlikus tülis valinud Helmete poole.