Connect with us

Transport

Pühadeajal sõidavad laevad tihedamini

Parvlaevad sõidavad jõulude ja aastavahetuse ajal riigi poolt tellitud nn aastavahetuse sõiduplaani alusel, mis tavapärasest tihedam. 19. detsembrist 1. jaanuarini kehtib mandri ja suursaarte vahelistel parvlaevaliinidel sõiduplaan, kuhu on vastavalt varem välja kujunenud nõudlusele lisatud väljumisi.
Rohuküla–Heltermaa liinile on lisatud pühadeaegsel perioodil 44 reisi. Lisaks on 24. ja 31. detsembri kell 22 väljumised nihutatud poolteist tundi varasemaks ja toimuvad samal päeval kell 20.30.
Kuivastu–Virtsu liinile on lisatud 83 väljumist, millest 19 reisi on asendusreisid ärajäävatele väljumistele.
Vedajafirma OÜ Väinamere Liinid teenindusjuht Anu Hiiuväin soovitab reiside toimumisajad kindlasti eelnevalt üle kontrollida veebist aadressil www.tuulelaevad.ee või nutirakenduse Tuulelaevad e-pileti ostukalendrist.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.