Jälgi meid

UUDISED

Kolme Euroopa riigi kohtumine Hiiumaal

Foto: Piret Eesmaa. Eric Lamouroux ja Grzegorz Kozłowski hügevaatlusretkel.
Kärdla sadam. Kaks musta läikivat autot. Sinised numbrid reedavad, et autodes on diplomaadid. Saabuvad Poola ja Prantsusmaa saadikud – Gregorz Kazlowsky ja Eric Lamouroux. Poola suursaadikuga on kaasas kaitserõivais sõjaväelane, kes räägib intensiivselt telefonis. Ta ulatab tervituseks käe ja vabandab telefonikõne pärast.

Hülgevaatlusretk ei hiline. Kolmeliikmeline poolakate seltskond ja sama suur prantslaste seltskond asutavad end Tiit Randmaa kaatrile ja võtavad istet. Tiit tutvustab eesseisvat merereisi. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.