Connect with us

Krimi

POMMIÄHVARDUSED | Üle-eestiline rämpsposti laine jõudis ka Hiiumaa spordikeskuseni

Foto Hiiumaa.ee
Täna öösel saadeti mitmekümnele asutusele üle Eesti, sealhulgas koolidele ja lasteaedadele meili teel venekeelne pommiähvardus. Hiiumaal sai kirja vaid Hiiumaa spordikeskus, teatas Kärdla politseijaoskonna juht Moonika Raudsepp.

Politsejuhi sõnul kontrolliti spordkeskus üle, kuid midagi kahtlast ei leitud. “Ohtu ei olnud,” ütles Raudsepp.  Politsei info kohaselt on tegemist on ulatusliku rämpspostituste lainega. „Sarnane pommiähvarduste laine oli paar päeva tagasi ka Lätis. Politsei praeguse hinnangu kohaselt on tegemist laiaulatusliku spämmikirjade lainega, mille eesmärk on häirida asutuste tööd. Politsei suhtleb nende asutustega, kes on selle kirja saanud ja tegeleb ähvarduse tegija väljaselgitamisega,“ ütles PPA operatiivjuht Heigo Reinek.

Hiiumaa pääses ühe hoiatusega lihtslalt, mandril suleti mitmeid koole ja saadeti õpilasi koju. Teated ummistasid häirekeskuse kõnekeskuse liinid.

Veel lugemist:

Uudised

Viscosa kultuuritehase eestvedajad ostsid neljapäeval Kõrgessaare mõisa viinaköögi ning jätkavad seal majutusasutuse pidamist, lootes samas, et hoonest saab ka kogukonnakeskus. Hotell Utoopia hakkab omanike...