Jälgi meid

Politsei

POLITSEI | Politseile kaevati avaliku korra rikkumise pärast

Suvesooja tulekust annab aimu ka avaliku korra rikkumiste arvu väikene suurenemine ning liikluses patustajate arvu kasv. 

Nädala jooksul tegeles Hiiumaa politsei 34 erineva korrarikkumise teatega. Väärteomenetlusi tõi nädal kaasa 14, väljakutsetele reageeris patrull 19 korral. Alustati üks kriminaalmenetlus  ja kainenemist järelevalve all vajas arestimajas kolm inimest.

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.