Connect with us

Transport

PL Saaremaa remondis

OÜ Väinamere Liinid teatas, et Kuivastu–Virtsu laevaliini teenindav parvlaev Saaremaa läks Klaipedasse esimesse klassitaastusremonti peale viieaastast ekspluatatsiooni.
Remondiks on planeeritud kaks nädalat. Sel ajal teenindavad Rohuküla–Heltermaa liini parvlaevad Hiiumaa ja St Ola ning Kuivastu–Virtsu liini parvlaevad Muhumaa ja Regula.
Ajaleht Meie Maa kirjutas spekulatsioonidest, mille kohaselt kavatseb Saaremaa Laevakompanii (SLK) viia parvlaeva Saaremaa pärast remondist tulekut Saksamaale ja asemele tuuakse Kreeka reederile kuuluv parvlaev Ionas.
Meie Maale keeldus SLK juhatuse esimees Tõnis Rihvk selgitusi jagamast, kuid BNSile ütles, et avalikkuses ilmunud spekulatsioone ei tasu liiga tõsiselt võtta ja liinil olevad parvlaevad läbivad järgemööda plaanilisi hooldustöid.
“Nii nagu oleme ka varem öelnud, siis loomulikult tegeleb ettevõte pidevalt uute ärisuundade otsimisega nii Euroopas kui mujal maailmas, ent mingeid konkreetseid kokkuleppeid sõlmitud ei ole,” sõnas Rihvk.
Ta kinnitas, et SLK täidab kõiki nii riigiga sõlmitud lepingust tulenevaid kohustusi kuni 1. oktoobrini 2016.
Rihvk meenutas, et kõikvõimalikke spekulatsioone levitati ka aasta alguses, kui PL Muhumaa siirdus analoogsesse hooldusremonti, kuid pärast seda naasis laev Kuivastu–Virtsu liinile.

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa jahimehed on rajakaamerate fotode analüüsimisega  jõudnud arusaamisele, et seni arvatud ühe karu asemel, peab neid saarel olema vähemalt kaks. “Meie rahva hulgas on...

Uudised

Juba aprillis hakkas tulema teateid, et Hiiumaa staari staatuses karu on väga liikuv ja läbib pikki teekondi põiki üle saare, kuni mai algul jäädvustas...

Digileht

Hiiu Leht 17.mail Karu jookseb mööda saart nagu pöörane Hiiumaa sai uue piiskopi Hiiu Leht muudab ilmumispäeva ja sagedust Sõdurid päästsid külarahva jalavaevast. Digilehe...

Uudised

Alates 6. juunist hakkab Hiiu Leht paberil ilmuma kord nädalas 20-leheküljelisena neljapäeviti. Kõik paberlehe tellijad saavad võimaluse kolme kuu jooksul veebiuudiseid tasuta lugeda.  Lugeja...