Jälgi meid

UUDISED

PERE PÄÄSES | Mees tahtis tuba süüdata

Politsei pidas pühapäeval Hiiumaal kinni 61-aastase mehe, kes üritas bensiiniga tuba süüdata ja seadis sellega ohtu oma pereliikmete elu.

Politsei sai teate, et Emmaste osavallas eramus toimus konflikt pereliikmete vahel, mille käigus püüdis 61-aastane mees bensiiniga süüdata tuba, seades sellega ohtu oma abikaasa ja täisealise poja, edastas BNS-ile Lääne prefektuuri pressiesindaja.
Pojal õnnestus tuli kohe kustutada. Politsei pidas 61-aastane mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

 

Veel lugemist:

UUDISED

Lauka jaanipidu algas Loode-Hiiumaa külaseltsi lavastatud näidendiga “Mutionu pühadepidu”.

GALERIID

HiiuIngel on esimene Eesti lipu all seilav puulaelaev, kes osaleb maailma suurimal purjeõpperegatil Tall Ships Races. Esmaspäeval anti Kärdlas otsad, et sõita regati alguspaika...

UUDISED

Tõenäoliselt Hiiumaa ilusaim jaanipidu peeti 23. juunil Kalanas. Sume suveõhtu ja hea muusika oli kokku toonud palju noori ja vanu.

ARVAMUS

Mais ilmus Müürilehes pikk ja palju tähelepanu köitnud intervjuu Marju Lauristiniga. Sealt jäi kõlama, et emeriitprofessor oli end leidnud auditooriumist koos tudengitega, kel polnud...