Jälgi meid

UUDISED

PAUL-EERIK RUMMO | Ilma mööda laiali olnud lood said kokku

Paul-Eerik Rummo imestab vastilmunud draamatekstide valikkogu „Kogutud mänge“ eessõnas selle üle, et raamatu koostajatel õnnestus arhiividest üles leida tekste, mida ta arvas olevat kadunud.

Paul-Eerik Rummo | Kati Vooglaid Kukk

Pikal, üle 60 aasta kestnud loometeel kirjutatud näitemängude täpset arvu Paul-Eerik Rummo enda sõnul ei tea. Kes jõuaks mäletada kõike mistahes põhjustel kuhugi hõljuma jäänut,“ põhjendab ta ja avaldab tänu Sirje Endrele ja Ivar Trönerile, kellega koostöös andis Kirjastus SE&JS välja raamatu „Kogutud mänge“. Autor meenutab eessõnas, et kogumiku väljaandmise idee tekkis tema mõttesähvatusest, kuid tundus esialgu riskantne, kuna ta kahtles innukate näitekirjanduse lugejate rohkuses. Aga kirjastus oli ideega nõus ja nüüdseks on ilmunud valikkogu, mille kujundas Rein Seppius. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!