Connect with us

Transport

Parvlaevad sõidavad harvemini

Eelmisest nädalast on laevaühendus mandriga hõredam ja toimib suvelõpu sõiduplaan. Septembrist hõreneb sõiduplaan veelgi.
Kui suve tippajal tehti Rohuküla–Heltermaa liinil 146 reisi nädalas, siis kuni 7. septembrini on nädalas 114 ülesõitu. See tähendab, et päevas on ühest sadamast kaheksa väljumist.
Peale 7. septembrit tellib majandus- ja kommunikatsiooniministeerium 86 reisi nädalas ja siis toimuvad reisid ühest sadamast iga kolme tunni järel, kokku kuus reisi päevas.
Triigi–Sõru liinil lõppesid keskpäevased reisid ning senise kolme ringi asemel päevas teeb laev kuni 31. augustini iga päev kaks ringi: ühe hommikul, teise õhtul. Siis läheb liin sügistalvisele sõiduplaanile, kus reisid toimuvad neljal päeval nädalas.
Täpsed sõiduplaanid leiab www.tuulelaevad.ee ja nutiseadmete rakenduses Tuulelaevad.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Näib, et talvel enam pikka pidu pole ja suurt pakast enam ei tule. Välistada ei saa aga lühiajalisi ja teravaid külmalaineid. Eesolev nädal tuleb...

Uudised

Pressinõukogu arutas Kärdla osavalla vanema Aivar Viidiku kaebust Hiiu Lehes 29. detsembril 2023 ilmunud artikli „Arvo Haasma paneb Kärdla muusikakooli juhtimise maha“ peale ja...

Arvamus

Mäletan jutuajamist naabrinaisega eelmise aasta suve lõpus. Tere-tere, kuidas läheb, ei tea, mis see ilm ka toob.  „Ei, niisugust kuiva juunikuud ei mäleta, et...

Taskuhääling

Saatekülalise Eiki Nestoriga tuleb muuhulgas jutuks Kõpu radar, osavallad, pasunapuhumine, Riigikogu peokutse, ühistransport ning see miks ta 30 aastat kodust ära oli.