Jälgi meid

Uudised

Noored jalgpallurid tõid Haapsalu Cupilt hõbe- ja pronksmedalid

MTÜ Hiiumaa Jalgpall
Hiiumaa spordikoolis treenivad Kärdla Linna­meeskonna kõige väiksemad jalgpalli­sõbrad, 2010. aastal sündinud lapsed osalesid esmakordselt väljaspool Hiiumaad jalgpallivõistlustel.
Võistkonda kuulusid Keiti Nurk, Keitlin Rohtvee, Jesper Kalmus, Kaspar Voolaid, Cristian Hirvelaan, Markus Voolma, Kiur Padu, Kristofer Tootmaa ja Priido Rõmmel, treeneriteks Tanel Klee ja Siret Tara.
Esimene välisvõistlus kulges kohe väga edukalt – koju tuldi hõbemedalitega. Neli võistkonda,  Raplamaa JK I ja II, Läänemaa JK ja Hiiumaa spordikool mängisid läbi kõik kõigiga. Võitja selgitamiseks tuli kasutusele võtta penaltid, mille realiseeris veidi paremini Raplamaa JK II võistkond. Meie lastest lõi Keitlin Rohtvee ühe värava ja Cristian Hirvelaan kuus väravat. Viimane sai ka võistkonna suurima pingutaja auhinna. Cristiani isa Andro Hirvelaan oli legendaarse jalgpallitreeneri Stanislav Šarkovski õpilane. Cristian hakkas jalgpalli mängima juba paar aastat tagasi. Haapsalu Cup`il mängis Cristian koos ka 2009. sündinud lastega, mistõttu sai korraldajate eriauhinna selle eest, et ühel võistlusel kahes võistkonnas nii edukalt mängis.
Lapsed on jalgpallitreeningutel osalenud septembrist 2016, mil alustati treeningutega Hiiu valla lasteaia kunstmurustaadionilt. Praegu treenitakse kaks korda nädalas Mängude maja saalis.
Vanematele jalkamängijatele pronks
Koos 2010 sündinud lastega osalesid Haapsalu Cupil ka Kärdla Linnameeskonna 2009 sündinud poisid-tüdrukud treener Tanel Lipsu juhendamisel. Lisaks meie lastele olid võistlemas veel JK Kratid, Raplamaa JK ja Läänemaa JK noored jalgpallurid.
Kärdla LM 09 võistkond naasis tubli pronksmedaliga. Võistkond mängis koosseisus: Frida Valting, Oskar Lips, Cristian Hirvelaan, Oliver Tikerpuu, Rainer Tikerpuu, Priido Rõmmel, Mattias Juhe, Rico Grahv. Oliver Tikerpuu meeskonna kaptenina sai eriauhinna väga heade mängude eest. Treener Tanel Lipsu sõnul olid mõlemad Kärdla LM võistkonnad väga tublid: “Lapsed andsid vastastele korralikud lahingud. Eraldi tooks esile Cristiani ja Priido, kes mängisid mõlemas vanusegrupis ja andsid suure panuse mõlemasse võistkonda, mänguminuteid kogus neil kahel rohkesti. Paljudele oli see turniir üldse esimene võistluskogemus, seda enam teeb rõõmu saavutatu ning kogemused, mis said varasalve lisatud. Aitäh mängijatele ja aitäh vanematele. Nii neile, kes kodus olid kaasa elamas, kui neile, kes kohapeal ergutasid!”
Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

Veel lugemist:

Uudised

71 noort meest alustasid kuumal pühapäeval teekonda Hiiumaa meistritiitli poole, kui peakohtunik Mario Degtjov kell 10 pallid mängu pani. Kaheksa võistkonda jagati kahte alagruppi,...

Persoon

Vaikse häälega perenaine Urve ja tasase jutuga Ats Harjak tähistavad jaanilaupäeval oma 60. pulma-aastapäeva ehk peavad teemantpulma. Kärdlas vaiksel tänaval metsa ääres elab vanapaar, kes...

Uudised

FC Hiiumaa esindusvõistkond alustas hooaega II liiga lõuna/lääs piirkonnas 2:0 võiduga Raasiku Jokeri üle. Mäng peeti laupäeval Kärdla linnastaadionil. Mõlemad väravad lõi Ken Pähn,...

SISUTURUNDUS

Kas nutitelefonid on paha või need on asendamatud abilised laste kasvatamisel? Sellest, et mobiiltelefonid on lastele kahjulikud, on kirjutatud palju artikleid ja ainult vähesed...