Connect with us

Uudised

Naksitrallide jõulukohvik kogus raha tasakaaluraja jaoks

Enne jõule toimus Emmaste lasteaias heategevuslik jõulukohvik, mille müügitulu läheb mänguväljakule tasakaaluraja soetamiseks. Kohviku müügi­tulu oli täpselt 339 eurot 50 senti ning MTÜ Tasuja Teab ja Teeb kahekordistas selle summa. Seega oli lõplik summa 679 eurot.
Kohvikut aitasid korraldada lasteaia töötajad, kes valmistasid toidud ja hoolitsesid meele­lahutuse eest. Igal täistunnil esitas laadalistele jõululaule lasteaiatöötajate ansambel. Laadaloterii auhinnad panid välja lapsevanemad, lasteaia töötajad ja kohalikud ette­võtted ning loteriipiletid müüdi läbi esimese kahe tunniga.
Emmaste lasteaia Naksi­trallid juhataja Liina Lepamaa ütles, et jäi laadaga rahule: “Täname kõiki, kes panustasid meie loteriisse ja külastasid meie jõulukohvikut.”
Eelnevatel aastatel on lasteaed kogunud raha õueatraktsioonide, stiliseeritud rahvariiete ja Orff pillide jaoks.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Kui veel mõned päevad tagasi arvasid ilmamudelid, et Hiiumaa ja mandri lääneserv jääb suuremast lumesajust puutumata, siis tänaseks on mudelid suhteliselt üksmeelel, et just...

Galerii

Miinitõrjeoperatsiooni Open Spirit 24 raames toimunud avatud laeva üritust külastas rohklt huvilisi kogu saarelt. Lisaks EML Wambola külastamisele sai tutvuda ka erinevatest riikidest pärit...