Connect with us

Krimi

NÄDAL POLITSEIS | Koera rünne tõi kaasa väärteomenetluse

Politseiautod
Kärdla politseijaoskond alustas eelmisel nädalal väärteomenetlust koeraomaniku suhtes, kes ei suutnud oma lemmikut ohjeldada. Koerte ründe tõttu kukkus ja sai viga üks naine.

Kärdla politseijaoskonna juhi Moonika Raudsepa sõnul tegeles Hiiumaa politsei eelmisel nädalal 35 erineva korrarikkumise teatega. Väärteomenetlusi viidi läbi 12, kriminaalmenetlusi alustati kaks, väljakutsetele reageerisid patrullid 20 korral. Arestimajas vajas järelevalve all kainenemist kaks inimest.

 Järelevalve käigus tuvastati peamiselt liiklusrikkumisi, peamiselt kiiruseületamisi. Purjus peaga sõitmisega jäi vahele üks autorooli istunud juht. 

Alustatud kriminaalmenetlused olid mõlemad varavastased juhtumid. Ühel juhul alustas politsei menetluse traktori varguse asjaolude kindlaks tegemiseks. Teise juhtumi puhul oli tegemist kelmusega, kus Facebook Marketplace’i kaudu ostetud telefon ei saabunud ostjale. Siinkohal tasub meelde tuletada, et internetist oste tehes tuleb olla tähelepanelik ning võimalusel eelistada ametlikke internetipoode.

 Kolmel korral oli patrullil vaja sekkuda lähisuhtevägivalla juhtumitesse. Neli juhtumit oli eelmisel nädalal seotud alkoholi liigse tarvitamisega. „Nende tulemusel  kukuti pikali jalgrattaga, ei jõutud koju ja jäädi pargipingile või üritati ära süüa võõraid toiduaineid, mis olid mõeldud „rebaste ristimise“ ürituse tarbeks,“ loetles Raudsepp.  Eelmisel nädalal tuli patrullil teha kindlaks ka ühe kadunud inimese asukoht, kelle tegemistest ja asukohast perekond teadlik ei olnud ja muret tundis. Patrull kutsuti ka Heltermaa sadamasse, kus jahisadamas pukseeritav alus põrkus kai ääres olnud alusega ja tekitas kahjustuse.

 

Kommenteeri

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla sadamas peetaval merenodi laadal saab osta nii paate, purjeid, riideid kui ka ajaloolist merekraami. Laat kestab sadamas kella 17-ni.

Teema

Kahe saarel tegutseva perearsti vaheline erimeelsus suve alguses vabaks jäänud nimistu asendamise üle on viinud olukorrani, kus tohtreid püüavad lepitada nii vallavalitsus kui ka...

Uudised

Aktiivse saunateemalise tegevuse eest andis Eesti Maaturismi Ühing andis neljapäeval Saaremaal peetud turismikonverentsil Hiiumaale üle saunapealinna tiitli. Eesti Maaturismi ühingu poolt veetava üle-eestilise sauna-aasta...

sport

Reedel peeti Kärdlas traditsiooniline heategevuslik teatejooks, millega toetati Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu liikumisvõime kaotanud lapsi.  Aastast 2008 peetud jooksul oli seekord 13 500...