Connect with us

Uudised

Miljonimängu võitis Berit Tikenberg

erakogu
Lastefestivali miljonimängus said osaleda kõik kuni 13aastased lapsed, kaasa arvatud. Selleks tuli end päeva jooksul registreerida nime ja vanust kirja pannes, kokku oli osaleda soovijaid peaaegu 80.
Kell 17 loositi Villalaos mängu soovijate hulgast kümme last, kes istusid laua taha, et võistelda nobedate näppude voorus, selgitamaks mängu pääsejat esialgu kiiruse ja osavusega. Märguande peale tuli igaühel kokku panna pusle, võistlema sai kõige esimesena pusle-pildi kokkusaanu.
Miljonimängu pääsenul tuli vastata küsimustele, valides õige vastuse nelja variandi hulgast. Küsimustele vastates võis kasutada ka abistavaid õlekõrsi – helistada sõbrale või kutsuda sõber lavale, kasutada publiku abi ja välistada kaks vale-vastust.
Sõltumata sellest, et praegused lapsed seda omal ajal ülipopulaarset mängu enam ei tea, said kõik osalejad ja mängujuht Teele Viira selle kiiresti selgeks. Võistluspinge oli suur ja hasartselt elati kaasa kõigile võistlejatele: lavalolijale hõigati ette nii õigeid kui valesid vastuseid.
Mängu võitis neljandana mängu pääsenud üheksaaastane Berit Tikenberg, kes sai “miljoni” ja sellega kaasneva peaauhinna – Tallinki poolt väljapandud Rootsi-kruiisi neljale inimesele, mida saab kasutada oktoobri lõpuni –  ilma ühtki õlekõrt kasutamata.
Lohutusauhinnana said Miljonimängus osalejad, kes mängust enne võitu välja langesid, seljakoti magusa sisuga; kõik nobedate näppude voorus osalejad said tänukirjad.

KARIN KOKLA

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...