Connect with us

Uudised

Miljonimängu võitis Berit Tikenberg

erakogu
Lastefestivali miljonimängus said osaleda kõik kuni 13aastased lapsed, kaasa arvatud. Selleks tuli end päeva jooksul registreerida nime ja vanust kirja pannes, kokku oli osaleda soovijaid peaaegu 80.
Kell 17 loositi Villalaos mängu soovijate hulgast kümme last, kes istusid laua taha, et võistelda nobedate näppude voorus, selgitamaks mängu pääsejat esialgu kiiruse ja osavusega. Märguande peale tuli igaühel kokku panna pusle, võistlema sai kõige esimesena pusle-pildi kokkusaanu.
Miljonimängu pääsenul tuli vastata küsimustele, valides õige vastuse nelja variandi hulgast. Küsimustele vastates võis kasutada ka abistavaid õlekõrsi – helistada sõbrale või kutsuda sõber lavale, kasutada publiku abi ja välistada kaks vale-vastust.
Sõltumata sellest, et praegused lapsed seda omal ajal ülipopulaarset mängu enam ei tea, said kõik osalejad ja mängujuht Teele Viira selle kiiresti selgeks. Võistluspinge oli suur ja hasartselt elati kaasa kõigile võistlejatele: lavalolijale hõigati ette nii õigeid kui valesid vastuseid.
Mängu võitis neljandana mängu pääsenud üheksaaastane Berit Tikenberg, kes sai “miljoni” ja sellega kaasneva peaauhinna – Tallinki poolt väljapandud Rootsi-kruiisi neljale inimesele, mida saab kasutada oktoobri lõpuni –  ilma ühtki õlekõrt kasutamata.
Lohutusauhinnana said Miljonimängus osalejad, kes mängust enne võitu välja langesid, seljakoti magusa sisuga; kõik nobedate näppude voorus osalejad said tänukirjad.

KARIN KOKLA

Veel lugemist:

Uudised

Märtsist alustab sihtasutuse Hiiumaa sadamad juhatuse liikmena tööd merendustaustaga Romet Keskla, kelle nõukogu kutsus kandideerima peale 15 kandidaadiga konkursi lõppu. SA Hiiumaa Sadamad nõukogu...

Ahto ilmajutud

Näib, et talvel enam pikka pidu pole ja suurt pakast enam ei tule. Välistada ei saa aga lühiajalisi ja teravaid külmalaineid. Eesolev nädal tuleb...

Digileht

Hiiu Leht 20.veebruaril Sadamaid juhib Romet Keskla Kas radar oleks sõjas sihtmärk? Vajatakse löökaukude hingeelu eksperti Kaitseliitlased avaldasid muljet Digilehe saab tellida siit

sport

50. korda sõidetud Tartu maratonil osalenud 5200 suusataja seas oli 29 neid, kes stardiprotokolli märkisid, et esindavad Hiiu maakonda. Neist 20, kõik mehed, läksid...