Connect with us

Uudised

Merimaa: Hooaja esimene pool oli raske

Hiiumaa Spordikool
Laupäeval, 18. detsembril käis KK Askusel külas korvpalliklubi Viimsi, kellelt olime sunnitud vastu võtma 75:84 kaotuse. Taas juhtus see, et me ei saanud esimesel veerandil kuidagi oma mängu kodusaalis käima ja lasime vastased kohe enam kui kümne punktiga ette. Üritasime hakata sellest august vaikselt välja tulema, kuid vastased suutsid tabada olulistel hetkedel tähtsaid punktiviskeid ja ise tegime mõned väga valusad pallikaotused ja lihtsad mööda­visked. Kolmepunkti joone tagant oli meil kohutav viskepäev, kuna võistkonna peale saime sisse ainult 2 kaugviset 21 üritusest.
Askuse statistika jagunes järgnevalt: Martin Meeksa 22 punkti (p), 10 lauapalli (lp), 6 resultatiivset söötu (rs) ja 7 pallikaotust (pk), Heikki Pukk 18 p, 9 lp, 5 rs, Priidu Kallas 12 p, Roland Lilleõis 7 p, 6 lp, Raido Randmaa 6 p, Risto Merimaa 4 p, 4 lp, Taavet Palmiste 4 p, Priidu Koppel 2 p, 4 lp.
Kokkuvõtvalt on meil hooaja esimene pool olnud raske. Suutsime alustada kahe järjestikuse võiduga, kuid siis hakkasid pihta meie mängijate vigastused ja ka koroonaviirus on meie ridasid mõjutanud. Loodame, et hooaja teine pool tuleb meile positiivsem ning suudame spordikeskuse saalis ka hiidlastele positiivseid emotsioone pakkuda.
Sel poolaastal pidasime Saku II liigas üksteist mängu, neist kolm võitsime ja kaheksa kaotasime. Jäänud on veel seitse mängu, neist viis koduväljakul ehk Hiiumaa spordikeskuse saalis. Askuse järgmine mäng on 15. jaanuaril kodus korvpalliklubi Hito/Jõhvi vastu.
Suurimad tänud meie toetajatele: Jetoil, Sportland, Faasion OÜ, Team­sport, NordArm, Coop Hiiumaa. Lisaks täname inimesi, kes on aidanud kogu projekti ellu viia: Rando Reining, Anti Kalle, Tanel Malk, Mati Kiiver ja Koit Kalmus.

RISTO MERIMAA
KK Askus mängija ja treener

Veel lugemist:

Uudised

Pressinõukogu arutas Kärdla osavalla vanema Aivar Viidiku kaebust Hiiu Lehes 29. detsembril 2023 ilmunud artikli „Arvo Haasma paneb Kärdla muusikakooli juhtimise maha“ peale ja...

Digileht

Hiiu Leht 23.veebruaril Transpordiamet esitas aastaid valeandmeid Kärdla kool vajab klaverit Hiidlased panid narvakad hümni laulma Sündinud Eesti riigi sünnipäeval Lugu poolsaare moodi saarest...

Uudised

Hooandjas käima lükatud kampaaniaga soovib Kärdla kool kokku saada 6500 eurot, et soetada uus klaver, mille maksumuseks on 9900 eurot.  Kärdla kooli õpetaja Raili...

Taskuhääling

Saatekülalise Eiki Nestoriga tuleb muuhulgas jutuks Kõpu radar, osavallad, pasunapuhumine, Riigikogu peokutse, ühistransport ning see miks ta 30 aastat kodust ära oli.