Connect with us

Uudised

Mereranna sõidu võitis Peeter Poopuu

Indrek Roosna
EventRent elamussõitude sarja debüüthooaja viimase etapi, laupäeval Kõpu poolsaarel peetud mereranna sõidu võitis Peeter Poopuu.
Peeter Poopuu (Red Bike) aeg oli 22.36, Tarmo Leemann kaotas talle 1.21 ja Jaanus Adusoo 1.49ga. Naistest oli kiireim Elle Leppik ajaga 30.31. Teise koha sai Merli Paat (+1.16) ja kolmandaks tuli Kadri Kangur (+3.04).
Fatbike’ide arvestuses pälvis esikoha Tiimo Tõnisson (22.42), poodiumile mahtusid veel Bruno Tamm (+0.40) ja Robert Kimmel (+4.09).
50 km pikkusel ringil tuli jalgrattureil läbida kolm eri pikkuse ja olemusega kiiruskatset, mille aegade liitmisel selgus paremusjärjestus.
Sarja finaalvõistluse, Emmastes peetud mägiratturite teatesõidu võitis  võistkond Kadunud Nool koosseisus Veiko Viira, Tõnu Talur ja Marek Valdner. Võistlusel, kus tuli läbida kolm 15 km pikkust ringi, järgnes poole­teistminutilise kaotusega Fat-Cyclo-29 ning 9.30 jäi maha naiskond Pilgud ja Nooled.
Individuaalarvestuses oli kiireim Raido Saar, kes edestas sekundiga Toomas Eriksoni ja kahe sekundiga Kristjan Savisikku. Kiireimaks naiseks kerkis kokku­võttes 27. koha saanud Merli Paat. Teine-kolmas olid vastavalt Merike Koort ja Ülle Paasoja.
Fatbike’ide arvestuses moodustasid esikolmiku TiimoTõnisson (1.36.16), Bruno Tamm (+0.57) ja Robert Kimmel (+6.43).
Veebruarist oktoobrini väldanud ja seitsmest etapist koosnenud EventRent elamus­sõitude sarja debüüthooajal pälvis üldvõidu Dmitri Sõptšenko 2075 punktiga, järgnesid Juri Molev 1854 ja Alari-Fredi Liik 1705 silmaga. Naistest pälvis esikoha kokku­võttes viiendana lõpetanud Kelly Kalm (1663), teine oli Marina Pavlisina (979) ja kolmas Merili Sirvel (865).

Veel lugemist:

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

In Memoriam

Jõulude ajal lahkus 79. eluaastal raske haiguse järel nimekas Hiiumaa ettevõtja ja ühiskonna­tegelane Mati Nurs. Tema näol kaotas Hiiumaa ühe mõjukama mehe, kes läbi...

Elu

Simo (32), Annamaria (36), Henri (7) ja Arabella (5) Venski kolisid Hiiumaale lõppeva aasta kevadel. Võiks öelda, et hüppasid pea ees tundmatusse, sest kindlat...

In Memoriam

„Igavest Valgust, armas sõber!“ ütleb Hirmuste küla mees Erkki-Sven Tüür, mälestades omaküla meest Riho Sibulat, kes pühapäeval taevastele lavadele suundus. „Riho enneaegne lahkumine on...