Jälgi meid

METSAKÖÖK

MEREKÖÖK | Prantsuse rannakaluri nutikas leiutis – Bouillabaisse

Uurisin siit nurgast ja sealt nurgast – mida head meri praegu meile kannab? Keskpõrandale kokku jõudes sai selgeks, et just praegu on mei meres sama seis, mis põlla peal maasikatega – Sonata hakkab läbi saama ja Polka alles valmib.

Bouillabaisse | Erakogu

Tuulehaug käis läbi, aga läks oma teed. Lest pole veel parajalt paks, et seda pannile plaksata raatsiks. Las kosub veidi! Teadjamad räägivad vinträimest, aga kui seda elukat uurima hakkasin, oli teine nii tigeda näoga, et lasin tal edasi olla. Ja kuidas saakski kõneleda kellestki, kelle eluolu täpselt ei teagi. Sedasi võib sündida alusetu külajutt! 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!