Jälgi meid

TEEMA

MEILE KIRJUTATAKSE | Lapsed võtsid üheks päevaks Kärdlas võimu

Hiiumaa Lastefestivali maskott merihiir Rufi kirjutab, kuidas tal möödus lastekaitsepäev Kärdlas. 

Kell oli pool tundi enne kümmet, kui ma Kärdla lennujaamas oma tuulelohega maandusin. Kiiresti oli vaja jõuda Kärdla Keskväljakule, sest juba kell 10 pidin koos lastega pidulikult lipu heiskama ja Hiiumaa vallavalitsuse esindajalt Liisi Mäeumbaedilt lastekaitsepäevaks ja Hiiumaa Lastefestivali ajaks võimu üle võtma.

Jõudsin ilusti! Minu uued ja tugevad sõbrad Iti ja Karoliine aitasid mul festivali lipu heisata ja siis läkski pidu lahti! Meeleolu lõi Kärdla Puhkpilliorkester ning alates kella 11st oli kogu aeg keegi esinemas. Hiiumaal on nii palju andekaid lapsi! Nad tantsisid, laulsid, mängisid pilli ja teate mis, Palade koolis on täitsa oma bänd! Nemad esinesid ka!

Veel lugemist:

GALERIID

Lauka jaanipidu algas Loode-Hiiumaa külaseltsi lavastatud näidendiga "Mutionu pühadepidu".

GALERIID

HiiuIngel on esimene Eesti lipu all seilav puulaelaev, kes osaleb maailma suurimal purjeõpperegatil Tall Ships Races. Esmaspäeval anti Kärdlas otsad, et sõita regati alguspaika...

GALERIID

Tõenäoliselt Hiiumaa ilusaim jaanipidu peeti 23. juunil Kalanas. Sume suveõhtu ja hea muusika oli kokku toonud palju noori ja vanu.

ARVAMUS

Mais ilmus Müürilehes pikk ja palju tähelepanu köitnud intervjuu Marju Lauristiniga. Sealt jäi kõlama, et emeriitprofessor oli end leidnud auditooriumist koos tudengitega, kel polnud...