Jälgi meid

UUDISED

Märts toob teatripäevad

Kärilyn Kivistik
Reedel saavad hoo sisse viis päeva kestvad Hiiumaa teatripäevad, mis toovad saarele näitlejaid Tallinnast ja Kuressaarest, Hiiumaa täiskasvanute näitetrupi ja kooliteatrite noored näitlejad.
Reedel, 15. märtsil kohtuvad õpilased kahe Theatrumi noore näitlejaga, Andri Suga ja Rhett Kütsen. Kohtumised algavad kell 8.35 Käina koolimajas ning kell 10.55 ja kell 12.10 Kärdla kultuuri­keskuses. Samal päeval rõõmustab Hiiu Naaditeater teatrihuvilisi etendusega “Limonaadi Ets”. Tükk jõuab Kärdla kultuurikeskuse lavale reede õhtul kell 19. Kohalik teatritrupp toob vaatajateni nostalgilise jandi limonaadi­tehasest, mille juht viibib parasjagu kusagil eemal.
Laupäeval, 16. märtsil kell 11 algab Palade koolimajas kooliteatrite päev ning laval saab näha koolinoori uutes põnevates rollides ja etendustes.
Esmaspäeval, 18. märtsil kell 19 etendub Kärdla kultuuri­keskuses Kuressaare linnateatri etendus “Antigone New Yorgis”, mida lavastaja Peeter Tammearu on nimetanud üheks naljakaimaks ja kurvemaks etenduseks, mida ta teab.
Teisipäeval, 19. märtsil kell 13 toob Kuressaare Linna­teater Kärdla kultuuri­keskuse laval meieni noorte­etenduse “Järgmine peatus: Kosmos”, mis on ühe teismelise poisi rännak läbi kosmose ja iseenda.
Hiiumaa teatripäevad kestavad 15.–19. märtsini.

Veel lugemist: