Jälgi meid

UUDISED

LIPUPÄEV | Kümnenda sünnipäevalipu sai Loode-Hiiumaa külade selts

Teisipäeva hommikul kell seitse kiirustasid Kärdlas esimesed tööleruttajad üle väljaku, mil Hiiumaa kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad rivistusid lipumastide juurde, et tähistada Eesti lipu 140. aastapäeva ning anda üle traditsiooniline lipp.

Puhkpillihelide saatel heiskas lipu kaitseliitlane Elmo Harjak ja assisteeris naiskodukaitsja Marge Vähter.  Kokkutulnuid tervitas Gustav Suitsu luuleridadega Hiiumaa vallavanem Hergo Tasuja

Veel lugemist:

UUDISED

Tõenäoliselt Hiiumaa ilusaim jaanipidu peeti 23. juunil Kalanas. Sume suveõhtu ja hea muusika oli kokku toonud palju noori ja vanu.

ARVAMUS

Mais ilmus Müürilehes pikk ja palju tähelepanu köitnud intervjuu Marju Lauristiniga. Sealt jäi kõlama, et emeriitprofessor oli end leidnud auditooriumist koos tudengitega, kel polnud...

GALERIID

23. juunil oli mitmeid jaanitulesid üle Hiiumaal. Allolevas galeriis on mõned jäädvustused Sõrult, Kassarist ja Hellamaalt.

GALERIID

President Alar Karise Võidupüha paraadil Narvas süüdatud võidutuli jõudis Hiiumaale. Tule tõid naiskodukaitsja Anne Kaasik ja kaitseliitlane Rene Heinmets.